Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy egyetemista hol találhatna...

Egy egyetemista hol találhatna partnert múzeumok, vagy művészeti kiállítások látogatására?

Figyelt kérdés
Korombeliekkel már számtalanszor próbálkoztam. Srácokkal lehetetlen, de a lányokat is teljesen hidegen hagyja.
2014. nov. 15. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyfelől a bölcsész karosokat jobban érdekelheti, amúgy meg szoktak lenni mindenféle közösség az egyetemeken, amik művészettel és kultúrával foglalkoznak. Derítsd ki van-e az egyetemeden ilyen (általában nem túl reklámozottak, de kis utána járással biztos találsz valamit). Ha megvan csatlakozz hozzájuk vagy náluk érdeklődj. Illetve facebookon is kereshetsz ilyen csopikat, már szinte mindenféle partnerkereső csoportok vannak (pl. túrázáshoz, tanuláshoz stb..). vagy csak írd ki facebookra hogy nem-e szeretne valaki menni veled.
2014. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel. :)
2014. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmegyek veletek :) nem vagyok nagy művészlélek vagy bölcsész, de jó egyetem után ilyesmivel is foglalkozni. Én meg rock koncertre és focimeccsre nem tudok kivel menni.
2014. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!