Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek társasági ember?

Hogyan legyek társasági ember?

Figyelt kérdés

Introvertált személyiség vagyok, tehát egy az egyhez felállás esetén nem jelent problémát a beszélgetés,ismerkedés de ha már többen vannak egyszerűen leblokkolok,nem jut eszembe semmi úgyhogy inkább csak hallgatok. Úgy érzem,hogy elnyomnak mások,ilyen helyzetekben..de még ha szóhoz is jutnék,nem tudnék mit mondani. Változtatni szeretnék ezen. Segítsetek,légyszi!


21 l



2014. nov. 20. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Azt kell látni, hogy minden mindennel összefügg.

Élj tehát egészségesen. Figyelj oda, mit eszel, sportolj, legyél sokat a napon, a szabadban. Ha így teszel, jobb lesz a kedélyállapotod. Márpedig a vidám embert mindig mindenhol szívesen látják, míg a kedélytelentől igyekeznek elzárkózni.

2014. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Asszem a kerdes nem erre vonatkozott... en is igy vagyok h egyszeruen nem jut eszembe semmi... mondjuk ha nem gorcsolok ra annyira h mondjak mar vmit akkor altalaban azert "jonnek a szavak" tenyleg szerintem probalj ellazulni es ez lehet h kicsit furan fog hangzani de tekints magadra ugy mint "egy csaj akinek be nem all a szaja es mindjart mond vmi fenomenalisat" :) ne gorcsolj ra...
2014. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Második, érdekes amit mondasz.Neked beválik ez a módszer? Még sosem próbáltam így gondolni magamra és sajnos NEM tudok ellazulni, nem tudom hogyan kell.Alkohol nem válik be, mert kevéstől is rosszul leszek.Szóval nem tudom mit tegyek, max próbálok nem rá görcsölni a dolgokra.Kellene valami bevált módszer ami valamennyire kézzelfogható,eltanulható.Van ilyen?:)

Egyébként mindkét válaszadónak köszönöm a tanácsokat.

2014. nov. 22. 20:06
 4/8 anonim válasza:
Hát, bevált módszert nem tudok, de azt tanácsolom, semmiképpen ne görcsölj, mert ront a helyzeten.Fogadd el magad ilyennek, aztán majd észrevétlenül változol.Ne nagyítón át figyeld magad!
2014. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
szerintem ez belűlről jön. Ha nem vagy társasági ember akkor fogadd el.
2014. nov. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. Ugy igazan nem szokott zavarni h nem mondok semmit, de alapvetoen igy tekintek magamra ahogy mondtam, es hogy a legbeszedesebb embereknel is van olyan helyzet h csondben vannak... es neha meg az vigasztal h van par ismerosom akirol inkabb kivannam h befogja mar mert nagyon idegesito es tartalom nelkuli amit mond... es meg egy dolog: 5-6 eves koromban a szuleim majdnem elvaltak es anya szerint akkor lettem ilyen csendes... teny h csaladi videok is bizonyitjak h teljesen gatlastalan kislany voltam ... szoval szerintem lehet h ilyesmiben is gondolkodhatnal hatha talalsz valamit a multadban aminek ha a melyere mesz konnyebb lesz "beszelni" :)
2014. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy jó, határozott kiállás társaságban, ahhoz meg önmagaddal kell, hogy úgy nagyjából rendben legyél.

A többiek is csak emberek, és nekik is szükségük van figyelemre, tehát ők is azok felé az emberek felé nyitnak szivesen, akik nyitnak feléjük, figyelnek rájuk, és kedvesek velük. Magyarul olyanok veled az emberek, amilyen te velük vagy (persze ez megint általánosítás), de neked is nyitni kell feléjük.

A kedvesség meg eleget tesz annak, hogy mosolyogj sokat, érdeklődj a többiek felől, már jobban fognak kedvelni, több barátod lesz önbizalmat nyersz, jobb kiállásod lesz, társaságibb leszel.

nagyvonalakban ennyi

2014. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a tény ,hogy kórosan izzad az arcom(faciális hiperhidrózis) szerintem sokat ront az esélyeimen.Próbálok ennek ellenére beilleszkedni a társaságba, de nem igazán megy.
2014. nov. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!