Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tiltott/törölt a facebook?

Elek Tamás kérdése:

Miért tiltott/törölt a facebook?

Figyelt kérdés

Egy elég bonyolult helyzetben vagyok. Múlthéten egyszer csak minden ok nélkül törölt/tiltott a facebook. Ezután készítettem egy másik e-mail címet, regisztráltam vele, minden hiteles adatot megadtam, rá egy napra ismét tiltott. Két nap szünet után egy harmadik accountot kreáltam, ez a user kb 5napot bírt, ma reggel ismét letiltotta a face a harmadik regisztrációmat. Mi lehet a probléma, nem tettem közzé semmit sem, a profilképemen én szerepelek. Szükségem lenne a közösségi oldalra, hogy a távol élő ismerőseimmel, kollégáimmal, családommal, illetve barátaimmal tudjam tartani a kapcsolatot. Tudna valaki ebben segíteni?

Írtam nekik, hogy miért tiltottak le, válaszul ezt kaptam:

"Hi Tamás,


We’ve determined that you are ineligible to use Facebook. To learn more about Facebook’s policies, please review the Facebook Statement of Rights and Responsibilities:


[link]


Unfortunately, for safety and security reasons, we cannot provide additional information as to why your account was disabled. We appreciate your understanding, as this decision is final."



2014. dec. 8. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Te kis perverz :)
2014. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Am nem azert mert csak 9 eves vagy?
2014. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat, 26 éves vagyok!!!!!!!
2014. dec. 8. 20:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Csupán segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan tudnám ezt a sz*rt megoldani, hogy legközelebb ne töröljenek. De nem osztottam meg semmi durvát, +18-ba kategorizálható dolgokat sem. Én vírusra gyanakodtam, telefonon jelenleg 3 vírusirtó alkalmazás fut, semmit sem talál, laptop-ról is ellenőriztem, akkor sem találtam semmit. Gondoltam még, hogy valami hálózati probléma van, de szüleim a PC-ről tökéletesen tudják használni az ő profiljukat.
2014. dec. 8. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Az engedélyük nélkül nem hozhatsz létre új fiókot, emiatt tiltanak le mindig. Kérj tőlük vagy pedig IP-címet kell változtatnod.

Látom amúgy már a facebookot is robotok irányítják... Ez a válasz amit "írtak" :D Nekem kissé automatikus üzenetnek tűnik, még csak azt sem írták le tulajdonképpen miért is tiltottak.

2014. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!