Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tiltott le haverom?

Dávidking20 kérdése:

Miért tiltott le haverom?

Figyelt kérdés

Ovodába anno legjobb barátok voltunk. Aztán külön sulikba mentünk sokáig nem volt kontakt. Utána Gimi vége fele fb felvettük egymást beszélgettünk, aztán utóbbi években elmentünk bulizni is. Vagyis a barátság csodás módon ennyi év után újraéledt. Na most kb 1 hónapja láttam letörölt ismerősei közül. Kérdeztem róla de zavaros 1 mondatos válaszokat adott aminek semmi értelme. Majd ezután le is tiltott.

Komolyan nem értem. Semmi rosszat nem tettem, ez zavar legjobban,hogy még megbeszélni se akarta. így csak agyalhatok mi is ez.Nem ilyennek ismertem.



2013. aug. 3. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valaki telebeszélte a fejét rólad pletykákkal, vagy egyszerűen csak nem akar már a barátod lenni.
2013. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de szerinte normális ez? jó igaz, hogy nem jártunk annyiszor össze mint más haverommal, de jól elvoltunk közös bulik stb. és akkor ilyen hülyeségeket írt: túl sok infó szivárgott ki róla meg ne haragudjak és köszöni..stb érted ilyen fél mondatok, az zavar legjobban, hogy a "miért-jét" nem tudom. :(
2013. aug. 3. 22:24
 3/10 A kérdező kommentje:
telebeszélni meg nem beszélhette a fejét senki gondolom, mert nem volt közös ismerősünk, még annyi rendőrnek készül de ez se befolyásolhat semmit szerintem
2013. aug. 3. 22:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hovd fel
2013. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondták neki bent, hogy cenzúrázzák a haverjait. Ezt ő nem fogja elismerni!
2013. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a kiszivárgós dolog amit írtál..

Volt olyan, hogy a haverod megkért, h vmit ne mondj el senkinek, és elmondtad? V lehet h vkik tényleg telebeszélték a fejét, lehet mondjuk azzal is, h hülyeségeket találsz ki róla... Hát nemtom... Ilyet azér', hogy minden magyarázat nélkül töröl egy barátot...:S:S:S Am, szerintem ne foglalkozz vele; legyen el magába, meg aki ilyennek is bírja. Am nem gondolnám, h te csináltál valamit, mert akkor őszintén a szemedre is hányhatta volna, megbeszélhette volna; de ennyi sütnivalókája úgy tűnik, nemigen van:S:S

2013. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*meg ha hagyta magát így befolyásolni; h vki füttyentett, azt mondta, "azzal a sráccal többet nem barátkozhatsz"...:S Találsz nála jobb barátokat!!:)
2013. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi. :)

értitek az egészben az zavar legjobban, hogy nincs indok, az okát nem tudom. ez hiányzik számomra. így lett volna korrekt

2013. aug. 4. 22:59
 9/10 anonim válasza:
100%
Engem egy csomóen tiltottak már le msnen, nem szeretnélek elkeseríteni, lehet nem ez lesz az első és egyedüli eset az életedben, de fel a fejjel, ha jófej vagy biztos lesznek barátaid, haverjaid. F/29
2013. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Gondolkozz el rajta, hogy nem tettél-e fel képet, amiben megjelölted, vagy nem volt-e olyan hozzászólásod egy bejegyzéshez, ami nem tartozott volna másra.


Az is lehet, hogy visszahallott valamit, amit csak veled beszélt meg, akitől visszahallotta, annak nem kell feltétlen közös facebookos ismerősnek lenni.


De az is lehet, hogy szinte mindenkit töröl, éppen azért, mert a rendőrök simán tudják nézegetni a profilját (nem mint rendőr, de az ismerősei között biztos van egy pár sorstársa).


Vagy most gyakorolja, hogy hogy kell szembeszállni mindenkivel, akár még a saját anyjával is, nehogy a felcsúti stadion építése veszélybe kerüljön.

2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!