Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az embereket a tudni illik,...

Az embereket a tudni illik, mi illik előírásai szabályai arra kényszerítik, hogy szerepeket játszanak. Szükség van-e ilyen részletes, mindenre kiterjedő szabályozásra?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy példát mondasz?
2014. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezt en sem ertem..


Az nekem nem szerepjatszas, ha tisztelettodo vagyok masokkal szemben vagy peldaul igenyes.


Persze, ha valaki elbanik velem, akkor nem kell ilyenekkel foglalkoznom, mert onnantol kezdve nem akarok semmit az illetotol, tehat onnantol kezdve olyan szituacio sem alakulhat ki.

2014. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod, mit? Igen. De nem is. Igen, mert ha nem, potenciális veszélyhelyzet alakul ki: összeomlik a civilizáció. erre épül minden. A média, a marketing, a politika - minden. Nem, mert az ember kisebb formációkban is képes nem csupán a túlélésre, de az élésre is. Az első esetben szinte biztosítva van a dinamikus fejlődést - nézz körül. A második esetben a teljes egyéni szabadság lesz lehetséges.
2014. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!