Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Természetes vörös hajúak!...

Természetes vörös hajúak! Titeket is cikiztek suliban/társaságban/utcán kisebb korotokban?

Figyelt kérdés
Nem zavar titeket a sok, festett vörös hajú nő és hogy manapság mennyien oda vannak érte, de titeket meg ezzel cikiztek???

2014. dec. 10. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár vörös hajú osztálytársam, egyiket se cikizték.

Nekem tetszenek! :)

2014. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem cikiztek.
2014. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bleach-ban Ichigót cikizték a narancs haja miatt :) a Bleach egy Anime és nagyon király!!!....Ichigo tett a véleményükre és ha beszóltak neki akkor leverte őket.....később többször megmentette a világot is...szóval a narancshajúak királyok!!!
2014. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és de. Főleg, hogy nekik nem kell megküzdeniük az összes negatív velejárójával, ráadásul nekik maga a szín is sokkal szebb.
2014. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem gúnyolták, csak irigykedtek és dicsérték. Még ma is. Régebben is oda voltak érte, csak nem a tizenévesek. Ennyi, ők tudatlanok és szeretnek gúnyolódni aztán mikor rájönnek a dolgokra.
2014. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!