Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedves 19-20 éves fiúk\lányok...

Kedves 19-20 éves fiúk\lányok kinek milyen hobbija vagy kedvenc időtöltési tevékenységei vannak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs hobbim. Igen sokat dolgozom így szabadidőmben csak pihenek. Alszom vagy netezgetek/tévét nézek.

20/L

2014. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég sok volt, de jelenleg ismét elkezdtem zongorázgatni, megtanultam véégre a Holdfény szonáta 1. tételét. Síelek évente egy hetet, tehát az is elég fix, ezen kívül van egy országúti meg hegyikerékpárom, tehát bicajozni is szeretek. Imádok vitorlázni kisebb jollékkal. Aztán ami mostanában a fő hobbim, az a Rubik kockázás, meg egyéb twisty puzzle-ök (2x2-7x7 között van minden, aztán pyraminx, megaminx, crazy yileng, mirror cube meg a kedvencem, ghost cube). 7 hónapja csinálom kb, úgyhogy mondhatni kezd sok idő lenni :) De nagyon szeretem, nem lehet megunni, rengeteg tér van fejlődésre.


Aztán ami múltban volt viszonylag sok ideig hobbi, az yo-yo (kb 1 év), cselgáncs (kb 6 év), karate/shaolin kempo (összesen kb 4 év).

Illetve természetesen szoktam gépen játszani barátokkal (LoL, DayZ, CS:GO, Payday 2 ilyesmi). Meg régebben rengeteget olvastam, sajnos mostanában nem olvasok túl sokat, Rubik-kocka érdekesebb.

2014. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küzdök a lépcsőkkel. :D

Egyébként olvasok, sütök, írok, rajzolok, kockulok. Többnyire.

(Ééés nem vagyok túlsúlyos)

2014. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nekem a sport kezd egyre nagyobb teret kapni kis életemben:)
2014. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!