Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 8. osztályos vagyok. A magassá...

8. osztályos vagyok. A magasságom az én átkom. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

179 cm vagyok és 8. osztályos.Vannak barátaim, igen. De ettől függetlenül minden nap úgy kelek fel, hogy bár alacsonyabb lennék, bár ne kellene kimozdulnom itthonról, hogy senki ne lásson.

Az osztályban én vagyok a legmagasabb lány.. fiúk közül 2-3 egymagasak velem és csak egy fiú van aki magasabb nálam.

Szörnyű az életkedvem is elmegy amikor mondjuk próbákon a tükörbe nézve meglátom hogy nem állhatok a lányokhoz, mert mégis hogy nézne ki.

Sokszor a barátaim is cikizn emiatt, hogy mekkora vagyok.

Elegem van... A magasságból.. az elítélésből..

Undórítónak tartom. Miért? Csak miért nem lehetek átlagos magasságú??

Magassarkúk olyan szépek vagytok, de ha felnőt leszek a közelükbe se mehetek.

Jézusom ballagáson hogy fogok kinézni mint egy oszlop sétál a ballagók között...



2014. dec. 16. 11:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Én is így voltam, szerencsémre azóta nem nőttem :)) ugyanúgy 180 centi vagyok 26 évesen is, majd hozzád nőnek a többiek :)
2014. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 schocko ***** válasza:
74%
Elköltözöl Németországba, Hollandiába vagy valamelyik Skandináv-országba és máris kicsi leszel...
2014. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
miért ott magasak az átlagok?:o
2014. dec. 16. 11:43
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg nem átlagos a magasságod,de kit érdekel? Nem vagy extrém magas! Hidd el,örülni fogsz a centijeidnek később :D. Én voltam az egész suliban a legmagasabb,utáltam,de most már örülök neki! 174 cm vagyok,a párom 173 és simán felveszem a magassarkút! Neki sem probléma,hogy magasabb vagyok ilyenkor:D. A ballagás meg bocsi ,de csak 14 évesen olyan nagy esemény :D. Arra gondolj,hogy gyönyörű,modellalkatú menyasszony leszel majd!Ha 190 cm lennél,na akkor aggódhatnál,de így nem kellene:D.
2014. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Utlosó vagyok. Az mítosz,hogy a skandináv lányok magasak és vékonyak! Svédországban élek és egy-két kivételtől eltekintve nem igaz! Átlagos magasságúak és több mint a felük csúnyán elhízott.
2014. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
60%

A lanyok sokkal hamarabb nonek mint a fiuk. Nem biztos hogy a vegleges magassagod ettol jelentosen tobb lesz, valszeg megallsz itt vagy 180-185 centi korul.


Mire 20 eves leszel, fel sem fog tunni hogy magas vagy, mert 2 meteres fiatal sracok fognak korulotted legyeskedni :)


Ne gorcsolj ezen.

2014. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Én 180 vagyok, körülöttem mindig az alacsony fiúk legyeskedtek pfff :D
2014. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 schocko ***** válasza:
59%
Én Németországban élek, és a német lányok és nők bizony magasak...180 cm egyáltalán nem számít magasnak náluk...
2014. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nővérem 5 évvel idősebb. Ő is megállt 8. osztály végén a novésben. Remélem velem is így lesz.

Eskü Németbe költözöm :(

De olyan sok kisebb fiú van aki aranyos, kedves ... De hát nekünk így elég kevés a választék hogy 180 cm feletti legyen és passzoljunk is.

Tudom hogy nem nagy dolog a ballagás, de azért mégse szívesen nézem majd vissza a képeket..

2014. dec. 16. 11:57
 10/34 anonim ***** válasza:
53%

"De hát nekünk így elég kevés a választék hogy 180 cm feletti legyen és passzoljunk is. "


Sokkal nagyobb lesz a valasztek mint gondolod. Meg aztan ha alacsonyabb a pasid mint te akkor mi van?


Semmi.

2014. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!