Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Alacsony testalkatú átlagos...

Alacsony testalkatú átlagos lány vagyok. Csak a magasságom miatt állandóan kisebbségi érzésem van állandóan. Pont most váltok iskolát és szeretném ha az osztálytársaim ne úgy ismerjenek meg hogy az alacsony nyomi. Nem tudom mit tegyek. Ötlet?

Figyelt kérdés
:(
2014. aug. 12. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Én is alacsony vagyok. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Azokkal meg ne törődj, akik a magasságod alapján itélnek meg és nem a belső tulajdonságaid miatt.

Figyelmedbe ajánlom Aesopus egyik "meséjét":

"Zeusz és az emberek


Miután Zeusz megalkotta az embereket, megparancsolta Hermésznek, hogy öntsön beléjük észt; az pedig egyenlően kimérve öntött mindegyikbe. Csakhogy az történt, hogy a kis növésűek, akiket megtöltött a kimért mennyiség, okosakká váltak, de a nagy termetűek, akiknek az ital csak a térdükig ment fel, nem az egész testükbe, butábbak lettek.

A jól megtermett, de szellemileg gyenge emberre vonatkozik. "


[link]

2014. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán ne szomorkodj emiatt :) Azok az emberek akik a külső alapján ítélnek meg másokat, egyszerűen buták. Nem bírják felfogni, hogy attól, hogy mások orra elé dörgölik a hibáikat azok még korántsem fognak eltűnni.. sőt! Senki sem tehet arról, hogy milyennek született. Van aki magas, van aki alacsony, az egyiknek barna szeme van, a másiknak kék. Nem mindenki születik topmodellnek.. de mára egyre csak romlik a társadalom, mindenki a külsőségeket nézi.


Én azt tanácsolom neked, hogy a magasságodat ellensúlyozd azzal, hogy mindig vidám vagy, energetikus :) Tegyél úgy mintha 2 méteres lennél és akkor látni fogják rajtad, hogy abszolút nem törődsz a magasságoddal, éled az életed és boldog vagy :D Ha eleinte piszkálnak is emiatt akkor látni fogják rajtad, hogy egyik füleden be, a másikon pedig ki és nem fogják rád pazarolni a "drága" idejüket! ;)

2014. aug. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mosolyogj, légy energikus! olyan legyél akire számíthatnak és akire szükség van :)


belsőleg milyen vagy? mert csak a külsődről írtál le egy jellemzőt ami nem is negatív dolog...miért érzed negatívnak? pontosan milyen magas vagy?

2014. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mennyire vagy alacsony? Én is az vagyok, sokszor nem is érzem jól magam, pl bulikban, amikor minden barátom minimum 1 fejjel magasabb... De igazából tényleg az a lényeg, hogy te magad fogadd el magad ilyennek, mert akkor kifelé is ezt fogod sugározni.
2014. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
virtuóz vagyok,szeretek festeni,rajzolni,énekelni,zongorázni.És nagyon szeretem a keleti (kóreai/japán/kínai kultúrát)nyugodt természetem van és imádok nevetni :)
2014. aug. 12. 15:06
 6/9 A kérdező kommentje:
és nagyon köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 12. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha imádsz nevetni akkor nem értem honnan jött ez az "alacsony nyomi" dolog...
2014. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne nézz perverznek, mert nem úgy értem, de szerintem kifejezetten szép az ha valaki alacsony
2018. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Synthia válasza:
En is alacsony vagyok volt egy nagyon ritka vetegsegem emiatt leallt a novekedesi hormon a testemben a csaladomban es a barati korben is en vagyok a leg alacsonyabb 150cm emiatt sokszor rosszul ereztem magam a multban de mar elfogadtam onmagam😊szerintem sportolj baseballozz az segit, tenyleg ezen ne ragodj inkabb fejleszd magad belulrol es ne is gondolj ezekre
2018. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!