Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyeseknek miért a disco...

Egyeseknek miért a disco jelenti az egyetlen alternatív lehetőséget a társasági programra?

Figyelt kérdés

Sosem értettem az ilyeneket. Én nem vágytam discoba, amikor épp elmentem főiskolás társaimmal ilyen helyekre, mindig tömeg volt, füst, nem igazán éreztem biztonságban magam és azt a pár apróságot, amit nem hagyhattam itthon (ernyő, bérlet, telefon), és senki nem kísért haza. Korábban meg a szüleim nem engedtek el.

Viszont érdekelnek más közösségi programok, beülős helyek, gokart, bowling, Hungaroring (és hasonló jellegű programok), 1-3 napos kiruccanások külföldre akár, busszal, vonattal... És ezekre sok ismerősöm nem igazán volt kapható, csak a disco. Kialakult egy új ismeretségi köröm, akiket akár még érdekelne is, csak őket meg a munka korlátozza be (persze az már engem is). De ez más tészta, előbb-utóbb megoldjuk apránként. Csak számomra furcsa, hogy egyesek miért ragadnak le társasági élet címén a disconál.


2014. dec. 17. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége, primitív, kultúrálatlan és ostoba, ez a fiatalokra hatványozottan igaz. A disco-hoz se kultúra se ész nem kell. Berúgni bárki be tud. Részegen, meg mindenki úgy érzi, hogy tud táncolni.

A disco a szórakozás legegyszerűbb és legigénytelenebb formája ezek miatt. Az igénytelen többségnek ezért tökéletes.

2014. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A többség azt szereti.


Én is szívesebben megyek discoba,mert szeretem hangosan hallgatni a zenét,táncolni,iszogatni,hülyéskedni a barátnőimmel.


Engem lány létemre nem érdekel se a gokart,se a bowling,bnőimet sem.


Ami még számomra kikapcsolódás az egy wellnes hétvége,de ez elég drága :D


Discoba kitudom magam tombolni,egy nyugis séta stb nem érhet fel egy discós éjszakával.

2014. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az elsővel értek egyet, bele kell törődni,h az emberek többsége igénytelen, egyszerű és kulturálatlan. egyszerűen nem tudnak más szórakozást elképzelni, mint lerészegedni vagy diszkóban rázni magukat.


az emberek többsége még egy mélyebb beszélgetéshez is buta.

2014. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam, nem is akartam menni soha, de egyszer nyáron annyiszor hívtak, hogy csak rátudtak venni. Elmentem, és nagyon megfogott, hogy azok a zenék mennek, amiket szeretek(persze ez kevés emberrel igaz), iszunk 2-3 felest, táncolunk, ha van csendes hely akkor beszélgetünk, meg cigiznek a haverjaim, addig hülyéskedünk, aztán irány újra táncolni, ha szerencsénk van, akkor még összejöhet egy lány is valamelyikőnknek, aztán kibeszéljük az éjszakát 2-3 napig, ami jó téma. Az egészben csak annyi a lényeg, hogy szórakozunk, én élvezem, és nem vagyok egy kultúrálatlan, tanulatlan, butagyerek, főként "fejben élek", rengeteget merengek, gondolkodok, meg nem is vagyok egy szociális ember, vannak más dolgok is, amik lekötnek, ez is az egyike ezen dolgoknak. Havi egyszer, talán kétszer szoktam menni. Igen, abban egyetértek, hogy az odajáró emberek 90% sötét, lelkiszegény, unintelligens, már tapasztaltam, és vannak olyanok is, akik csak a balhét keresik. Én nem szoktam félni, se félteni az értékeimet, mert sokan szoktunk menni, legalább 6-7-en, ami biztonságérzetet ad.

Tehát nem csak ilyen nagyon buta emberek mennek, de nagyon ritka, a normális ember. :)

2014. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én anno mentem, de nem fogott meg az a légkör. Jártam szabadtéri ingyenes koncerteken (Omega, Scorpions, Edda...), azok jobban bejöttek, de ilyenek ritkán vannak olyan időben és helyen, hogy el tudjak menni.

Én nő vagyok, de már többször jártam pl. a Hungaroringen (ingyenes rendezvényen), én nagyon élvezem azt a hangulatot, egyszer 3 másik emberrel jöttem (ketten voltunk nők, ketten voltak pasik), de ők nagyon hamar elunták, nemrég eljutottam gokartozni és nagyon élveztem, és mivel eddig nem tartott velem senki, egyedül utaztam többször külföldre 1-1 napokat (az árakat figyelem, mert nekem is korlátozottak a lehetőségeim, és gyűjtögetek).

2014. dec. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!