Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 21 évesen ciki bulizni járni?

21 évesen ciki bulizni járni?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve nem voltam semmilyen szórakozóhelyen, de már anno, akkor is úgy éreztem kicsit öreg vagyok én oda.. :S És ahogy most elnézegetem a nagyobb klubok partyfotóit ugyanezt értem.. Mindenhol szó szerint gyerekek vannak, Én pedig (amúgy is idősebbnek nézek ki a mostani koromnál is) 21 éves vagyok. Mintha a bátyjuk lennék. Nektek mi a véleményetek erről? Csak én jártam rossz helyekre? Valahogy az ilyen sznob helyek, meg a nagy kocsmázgatások sose jöttek be hanem inkább a discok...


Off: hozzáteszem a negativ válaszok ellen: igen egy keményen végigdolgozott hét után szeretne az ember egy kicsit kikapcsolódni :D



2014. nov. 22. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán mennek 40-esek is .
2014. nov. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Láttam már igen, én is jóval idősebb korosztályt, de azt inkább csak a népligetben található szórakozóhelyen. A legtöbb hely, mintha nem is 18as korhatáros hely lenne, hanem egy középsulis buli...
2014. nov. 22. 00:55
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi minden héten eljárunk valamibe... ha kell mori liget ha kell akkor trapcafe vagy ördögsarok. A mmeg ha a társaság megvan akkor kit érdekel, hogy körülötted milyen a korosztály.


Mellesleg a csajok úgy is a 3-4 évvel idősebb srácokra mennek.. na meg a kocsi kulcsra meg a szép órára :D Tehát egy 17-8 éves csajnak nem a 16-7 éves hülyegyerek fog bejönni aki hugyra issza magát :)

Nyugodt lehetsz nem gáz: Amerikában 21 évtől kezdődik az élet, itt annyival másabb, hogy a 16 éves korosztály már bejut sajnos ilyen helyekre.


21F

2014. nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

01:03 - nagyon jól irtad, amerikában azért kulturáltabb a helyzet, itt manapság ez a gyerekzsúr nekem röhej :D

Amit a csajokról irtál pedig... Hát nem egyszer láttam egy 18 körüli csajt, valami óvodás swagyoloval smárolgatni, aki kb most ballag az általánosból :D

Gazdag pedig nem vagyok szóval maradhat az apakomplexus :Dd

2014. nov. 22. 01:15
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a normális felnőtt emberek már nem diszkóba járnak... ezért is van hogy a diszkókban mindenhol leginkább tiniket látni. Ez az ő világuk, felnőttként már azért nem erre vágynak az emberek.
2014. nov. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

en ma ejfelkor jottem haza egy ilyen helyrol, 19 vagyok de nem az en vilagom, jozanon nem lehet elvezni ezeket..

az is igaz hogy nekem a kikapcsolodas az otthoni pihenest jelent nem pedig egy zsufolt klubban valo tolongast.

es igen a legtobb diszko kezd jatszohaznak kinezni a sok tojashejas gyerekkel :D

2014. nov. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki...az már inkább az, ha nem jár valaki ilyen idősen :D ;) Én is ennyi vagyok egyébként. Belváros szórakozóhelyeire nézz le...mint pl doboz, kraft, ötkert, helllo baby ;) Ott azért valamelllyest szűrve van.:)
2014. nov. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem gáz.

járnak ennyi idősek is hidd el.

meg van ahol alapból 18 a korhatár. oda menj. nem mondom, hogy feltétlenül szűrve van, akik jól néznek ki beengedik őket. de akikről lesüt , hogy a közelében sincsenek, azokat nem engedik be.

szerintem inkább nekik ciki, hogy annyi idősen ott vannak hajnalig meg teszik magukat,könnyen megkaphatók.

2014. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

sőt 21es korhatáras bulit is tudok.

úgyhogy ilyeneken próbálkozz, ha zavarnak a fiatalabbak

2014. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz, igaza van az előttem válaszolóknak. inkább te vagy odaillő mint a gimnazisták :)
2014. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!