Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan viszonyultok azokhoz...

Hogyan viszonyultok azokhoz az emberekhez, akik társaságban annyit isznak, hogy utána összetörik magukat, hülyeségeket csinálnak?

Figyelt kérdés

Tehát társaságban nem tudnak mértéket tartani, könnyen itathatóak is.

Hülyeségek alatt értem azokat a dolgokat, amik nem viccesek, inkább veszélyesek, illetve bántó másokra nézve.


Példa nálunk van egy csávó, aki legutóbb össze is törte magát, mert vagánykodott. Sőt van barátnője most, aki nem jött mert tanult otthon erre csajozott vagyis elég félreérthetően csapta a szelet "nincs itt az asszony" címszó alatt.


2014. dec. 20. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szanalmas...
2014. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Többet nem engedném meg, hogy a társágomban legyen, mert ön- és közveszélyes.
2014. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, főként ha tini vagy fiatal felnőtt, hogy egyáltalán nem kiegyensúlyozott az élete. Nálam legalábbis ez volt a helyzet. Én is ilyen voltam sajnos. Nem tudtam soha a mértéket, egyszer össze is törtem magam. Ráadásul az arcomat. A mai napig emlékeztet a történtekre a heg. Nőként ez elég kellemetlen, bár szerencsére már szinte csak az látja aki közelről nézi. Baromira nem vagyok rá büszke, de ha akkor nem tombolom ki magam, talán most tenném és sokkal rosszabb lenne. Az ilyen embereknél lehet a háttérben valami. Főként lelki dolgok. Azóta lett munkám, családom, lekötik az energiáimat. Inni sem ittam alkoholt 3 éve. Most 28 vagyok.
2014. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A kérdésre visszatérve akkor úgy éreztem sok haverom van, utólag kiderült nagyon gáz volt sokszor a viselkedésem, de akkor más szemüvegben láttam a világot.
2014. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!