Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet esély arra hogy egy...

Lehet esély arra hogy egy magyar is világsztár legyen?

Figyelt kérdés
Mostanába csomoszor nyomják a tv-ben hogy Balvin Barbis Ilyen hírsségel olyan hírességel fotozkodott bulizott stb... és azt vettem észre hogy a mgyarok is kezdenek felzárkozni ismeretségben lehetséges hogy 1-2 év mulva már nálunk is lesznek olyan sztárok akik Ilyen Világhírüek lesznek mint pl: Calvin harris ? valahol remélem igen vagy ez csak ugy valosulhat meg ha a személy külföldön probálkozik pl: Anglia,Amerika,Németország, Vagy hogyan???

2014. dec. 20. 16:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
33%
Fogalmam sincs, hogy kik azok akiket te említettél, de szerintem ha bárkit a világon megkérdezel, hogy mondja már meg hogy ki volt a valah élt legjob focista, fogadok, hogy háromból egy Puskást mondja majd.
2014. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
30%
Örülök, hogy neked ez a legnagyobb gondod!
2014. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
75%
Lehetnek olyan híresek, mint Calvin Harris, ugyanis fogalmam sincs, ki ő.
2014. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
Nem nagyon valószínű.
2014. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
csak random kérdeztem mert unatkoztam, Calvin Harris a világ leghíresebb dj-e, 4.váloszolo hogy érted?
2014. dec. 20. 17:28
 6/66 anonim ***** válasza:
16%

Modellkent esetleg.


Szineszkent kizart, hacsak nem koltozik kisgyerekkent az USAban, enekes, zenesz detto.


Sportolokent is eleg kicsi az esely, de nem kizart.

2014. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
ö calvin harris [link] Facebook: 10 millio like, Instagramm 3 millo követö Youtube 1,5 millo feliratkozó híres száma talán ismeritek Calvin Harris Summer sokat nyomták a rádioban.
2014. dec. 20. 17:31
 8/66 anonim ***** válasza:
35%

Én se hallottam calvin harrisről, de most, hogy elmondtad, hogy dj...az már valami.

Palvin barbi meg médiaprostituált, megint nagy teljesítmény.

2014. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
5. válaszolo hogy érted azt hogy gyerekkor ha például egy 21 éves férfi kiköltözik Angliába Ugy hogy tudja perfect a nyelvet az miben külömbözik mint ha valaki gyerek kora óta ott él? és zene alatt mit értesz ének? Gitár?, Dj?
2014. dec. 20. 17:39
 10/66 A kérdező kommentje:
egyébként a hírnevet miben mérik Facebook Like? Youtube Feliratkozo? Chatrouletten felisimerik és sikongatnak? vagy miben mérik a sztárok a hírnevüket a pénzen kívül?
2014. dec. 20. 17:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!