Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék? Ötletek, javasla...

Mit tehetnék? Ötletek, javaslatok?

Figyelt kérdés
Jövőre végzős leszek (2016.) és a suliból kéne választanom táncpartnert (fiút) a bálra. Eddig legalább 16-ot megkérdeztem, és egyik sem vállalta, különféle indokokkal utasítottak vissza. Külsőst sajnos nem lehet felkérni... Szerintetek velem van a baj, vagy mi?

2014. dec. 22. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
képet küldj
2014. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

na jó megmondom itt vagy csúnya vagy

vagy nem vagy szimpatikus

vagy más ok( de nem valószínű)

2014. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

személyesen kérdeztem meg őket, szóval tudják, hogy nézek ki. :)

különféle kifogások vannak: nincs kedve,nem ér rá, már foglalt, a szülei nem engedik, a párja féltékeny lesz... stb..

2014. dec. 22. 12:25
 4/14 A kérdező kommentje:

Kép rólam: (a fekete ruhás vagyok)


[link]

2014. dec. 22. 12:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok a szalag avatón, táncoltam is keringőn(fiú vagyok). Nem vagy egyáltalán csúnya. Valakinek a szemében kimondottan szép is lehetsz. Viszont, nem vagy ilyen kis csilli villi, nem vagy a kimondott "full-extrás" csaj. Ami számomra, egy pozitív dolog. Azonban ebben a korosztályban kétféle férfi(fiú) létezik, azok akik csak a tökéletes megjelenésű lányokkal hajlandók táncolni, és azok akik töketlenek és önbizalom hiányosok. Sajnos mind a két típus nemet fog neked mondani. De ne veszítsd el a reményt, vannak pont normális emberek is, csak nagyon kevés, szurkolok, hogy találd meg a partnered, és ne feledd ez nem a te hibád! :)
2014. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: A kérdésre nem adtam választ, hogy mit tehetnél. Igazából csak azt amit eddig. Keresd tovább. Van még egy éved, kezdj el beszélgetni emberekkel, nem kimondottan a tánc miatt, és jövőre mire oda juttok, már lehet kialakul egy olyan viszony, hogy simán igent mond egy táncra, sőt az sem kizárt, hogy azok akik felé nyitsz addig, ők maguk kérnek fel .
2014. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi,teljesen egyetértek veled. Egyébként tényleg nem vagyok az a full extrás :D

Igazad van, köszönöm a segítséget!

2014. dec. 22. 16:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Én azért tudnálak szeretni! És adnék az életemből néhány évet!
2014. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:). 8-as kár hogy nem a sulimba jársz... és kár hogy én nem tudom hogy nézel ki...

de azért köszi a választ :D

2014. dec. 22. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:

#5 & #6 jó válasz. Annyit hozzátennék, hogy nem tudom, hogyan vezetted elő a kérést a kiszemeltek felé, de az is számít. A srácok ebben a korban nem igazán szeretnek táncolni, ennek elég sok összetevője lehet. Adott helyzetben egy hirtelen kérdésre várható, hogy nemet mondanak elsőre. Ha hagyod kicsit "pihenni" a témát, átgondolják, később újra felveted, előbb-utóbb valaki biztosan bevállalja. Én a helyedben kiszemelnék egy (pár) szimpatikusabb srácot, és beszélgetnék vele a témáról, hogy mi a véleménye róla, esetleg táncolna, csak mással, vagy miért nem akar táncolni, megnyugtatni, hogy ez tök jó móka lesz neki is, és hogy csak egy tánc, nem feleségül vesz...

A szalagavató tánc jó móka, részt venni jó élmény és emlék. Utólag bánja az ember, ha kimarad, de azért nem dől össze a világ.

2014. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!