Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bontsam fel ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bontsam fel ezt a szerelmi háromszöget?

Figyelt kérdés

Van egy tőlem két évvel idősebb fiú, akivel PlayIT-en ismerkedtem meg. Nem keveset kellett tennem annak érdekében, hogy együtt lehessek vele (ismerkedés, elszakítani az akkori barátnőjétől, megvigasztalni, minden időmet rászánnom, bemutatnom a kritikus szüleimnek, ő is bemutatott engem az övéinek...). Mégis, az utóbbi időben rengeteg a vita, és amikor találkoztunk, akkor is csak az ágyban kötöttünk ki (nem mondom, hogy nem volt jó, mert hát hetente egyszeri találkozás tényleg kevés, de azért jó lenne valami mást is csinálni). Face-en is mikor beszélünk, egyre kevesebb a téma, bezzeg a veszekedés rengeteg, és folyton sikerül egymást valamivel megsértenünk, ami komoly sebeket ejt lelkileg

A másik fiú az osztálytársam, akivel a lehető legjobb viszonyt ápolom az osztályomból. Együtt járunk enni (kolisok vagyunk), haza a suliból, és még este is áldoz rám időt, hogy Face-en beszéljünk az aktuális napunkról. Nemrégiben megtudtam, hogy elhívott volna mozizni anno, ha nem tudja meg, hogy van barátom. Erre megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi is van. Azt felelte, nagyon szép vagyok számára, és a belsőm is nagyon tetszik neki. Aznap este elgondolkodtam, mi is legyen. Másnap megkérdeztem tőle, hogy ha úgy dntenék, hogy vele szeretnék lenni, eleget tudna-e tenni nimfomániámnak. Mivel ő abszolút nem beteges ebből a szempontból, sőt vallásos, azt hittem, simán elintézi egy nemmel az egészet, de nagy meglepetésemre azt mondta: „talán… tudnék mit kezdeni vele”.

Ezek után választanom kell. Teljesen tanácstalan vagyok… Válasszam az eddigi életemet, ahol rengeteg vitát kell átélnem, de ugyanakkor olyan sok mindenen mentünk már át, hogy kár lenne mindezt eldobni, vagy legyek inkább az osztálytársammal, aki mindig mellettem tud állni, ha szükségem van rá?


Köszönöm előre is a segítséget! (15/L)



2014. dec. 23. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

"15/L"


Öhm... jó...

2014. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Szóval beteg vagy, óránként mással dugsz az év majdnem minden órájában, ha pedig nincs pasi, akkor masztizol? Mert a nimfomániások, azt teszik. Mert a nimfománia még mindig egy k...baszott BETEGSÉG és nem a szexszeretetet tükrözik. A pervezség meg nem a szex gondolatánál kezdődik. D

Egyébként meg gratulálok, hogy 15 évesen b...szni meg mástól elvenni a barátnőjét, ahhoz van eszed, de dönteni meg nem tudsz.

2014. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Másodikkal egyetértek, igazából lesz**rom hogy döntesz, dugásra biztos jó vagy.
2014. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján Számodra teljesen mindegy hogyan döntesz, BÁRKIT megérdemelsz aki vevő rád. :D


Bele sem gondolok, mi lesz belőled 5 év múlva... Inkább a tanulással foglalkozz ennyi idősen, ne a k.rvulással.

2014. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 - es vagyok. A "bárki megérdemel" jobban hangzik. Bocs.
2014. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj belőle négyszöget.
2014. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
venni kell szerelmi háromszög bontót
2015. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most megyek, letusolok a kenyérpirítóval. B_szki, majdnem lehidaltam, pedig nem vagyok öreg:D 15 évesen...


18F

2015. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez tényleg durva, 15 évesen...

De szerintem gondold végig. Amellett maradsz még sokáig, aki csak veszekedne, később akár bántalmazna is, vagy egy emberrel, aki megért és szeret téged, és ha akkor nem hívott el mozizni, akkor tisztelettudó is... Én az osztálytársamat választanám a helyedben..

14 l :-)

2015. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!