Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm miért akar mindenho...

A barátnőm miért akar mindenhova menni mindig ráadásul engem is magával rángatna? Én nem akarok sehova se menni, se vele se senkivel.

Figyelt kérdés

Állandóan nyaggat: menjünk ide oda mozi séta kirándulás pláza ilyen klub olyan szórakozóhely.

Fel nem fogom miért nem tud a seggén megülni. Én nem akarok sehova se menni, jó nekem otthon.

Elég nekem az is hogy iskolába be kell járni, még sok is.

De ha ő menni akar: oké menjen. Ahova akar tőlem oda megy. De engem meg hagyjon békén.

Eljárok sportolni, úszni de soha senkit nem akartam magammal rángatni uszodába. Ha menni akarok, fogom magam és megyek. Nem kell nekem díszkíséret.

Aztán anyám meg azzal idegesít, hogy nem félek-e attól hogy ha nem megyek vele sehova előbb utóbb megismerkedik vkivel és akkor már nem lesz kérdés megyek-e vele mert már nem velem akar majd menni.

Hát nem félek. Ismerkedjen. Tőlem aztán azzal ismerkedik akivel akar.


2014. dec. 27. 13:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Más ember örülne neki, ha menni akarna vele a barátője..
2014. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Miért vagytok ti egyáltalán együtt? Nem gonoszkodásból mondom.

Te otthonülő vagy, ő meg izgő-mozgó. Egyik sem rossz vagy jó, de együtt, párkapcsolatként nem fog működni. Ráadásul tőled aztán ismerkedhet akárkivel, nem is érdekel téged, mi van vele. Akkor meg?


Inkább még most békében váljatok el és keressetek magatokhoz illő párt.

2014. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele, de tényleg?
2014. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem lánybarátságról van szó.

A barátnőd egy normális lány aki éli a valós életet, te pedig valószínűleg valami lelki probléma miatt félsz elmenni vele.

Nézz körbe itt gyakorin. Olyanok közé akarsz tartozni akiknek se barátjuk se párjuk nincs és nem is volt még 21 évesen? Nem tudod mennyi mindenről maradsz le, amit élveznél. 12 évesen én is úgy voltam, vele, hogy milyen jó ha otthon nyomom a gépet, vagy épp nézek egy sorozatot, most viszont minden lehetőséget megragadok, hogy elmenjek valahova.

2014. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ha ennyire különböztök, miért vagytok együtt? Egyártalán, hogyan ismerkedtetek meg?
2014. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Más ember már annak örülne ha lenne barátnője.Te úgy látszik ezt marhára nem tudod értékelni,meg sem érdemled őt!

Párommal 6 éve vagyunk együtt,mert van olyan jó a kapcsolatunk,hogy megbeszéljük egymással kinek mihez van kedve.Sokszor elmegyünk valahova,de ha pl neki nincs kedve akkor otthon maradunk és csak összebújunk,filmezünk.Ez éppúgy fordítva is megvalósul.

A leírtak alapján ráadásul te egy totál antiszoc emberke vagy és ismétlem,nem érdemled meg a barátnődet.

2014. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"Nem tudod mennyi mindenről maradsz le, amit élveznél"


mint látható nem marad le semmiről, ugyanis neki az állandó jövés menés nem tartozik az élvezetek közé.


Kérdés viszont jogos, hogy miért vannak együtt ha egy párról van szó. Barátok esetében meg meg kell mondani, hogy nincs kedved és kész.

2014. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Ezt az antiszoc dumát már más is nyomta nekem. Miért, és ha az vagyok, akkor öljem magam a Dunába? vagy mi?

"nem érdemlem meg a barátnőmet"

mert, miért is nem? mert merek más lenni mint ő, vagy mert merek más lenni mint a sok Zokni Jakab?

És akkor újra a kérdés-és ha merek akkor? Öljem magam a Dunába vagy mi?

2014. dec. 27. 15:04
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán anyám meg azzal idegesít, hogy nem félek-e attól hogy ha nem megyek vele sehova előbb utóbb megismerkedik vkivel és akkor már nem lesz kérdés megyek-e vele mert már nem velem akar majd menni.

Hát nem félek. Ismerkedjen. Tőlem aztán azzal ismerkedik akivel akar."


Na emiatt a dumád miatt nem érdemled meg.Mert ha annyira fontos lenne neked egy megbeszélnéd vele a dolgokat és kompromisszumot kötnétek.Valamint a leírtak alapján egy picit sem illetek össze.

2014. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"Hát nem félek. Ismerkedjen. Tőlem aztán azzal ismerkedik akivel akar"

ha ennyire leszarod biztos nagyon szeretheted.

én a barátommal egy éve vagyok együtt. mi is különbözünk, én szívesebben járkálnék, programokat csinálnék.

ő inkább otthonülős. hát léteznek kompromisszumok.

pl hétközben egymásnál vagyunk amikor találkozunk, de hétvégente ha van rá pénzünk elmegyünk valamerre.

ha nincs pénz akkor otthon maradunk és filmezünk vagy sütögetünk.

olyan is van, hogy ő gépezik, én tanulok. nem minden napos, de legalább együtt vagyunk addig is.

abban egyetértek amit a többiek mondtak. nem tudom, hogy sikerült becserkészned, de nem sokáig fog így melletted maradni, és később lehet bánni fogod.

ha szereted próbálj te is egyezkedni,hogy legyen meg mikor mentek valemrre és mikor maradtok otthon.

de ha mindig te döntesz, jó hogy rosszul érzi magát.

2 emberről szól a kapcsolat , nem csak rólad.

2014. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!