Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy új munkahelyem van egy...

Egy új munkahelyem van egy cégnél, kábé 50 dolgozóval. Milyen beteg poént lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Valami nagyon beteg jó poént szeretnék csinálni a munkahelyemen, de úgy hogy sose derüljön ki hogy én voltam. És lehetőleg valami olyat, amivel személyes kárt nem okozok senkinek. Csak sokat unatkozom bent, és szeretném szivatni az ott dolgozókat "rejtélyes" esetekkel. Amolyan fantom szeretnék lenni, de sose lebukni. És valami nagyon beteg dolgot, amit bár mindenki meg fog mosolyogni. Ötleteket várok :)

#poén #ugratás #szívatás #beugratás #munkahelyi szívatás
2014. dec. 29. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyből add be a felmondólkeveled, csak név nélkül. Hadd találgassanak, hogy kit fognak kirúgni.
2014. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A régi munkahelyeddel mi lett? :D
2014. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 több mint való, lebukott.
2014. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az "első mhely", lehet ebből felmondólevél lesz, nemigen vagyok megelégedve vele. Bár az ott dolgozók jó fejek, egész nap szivatják egymást. Ellentétben az itt író emberekkel, szerencsére nekik még van humorérzékük. :-)
2014. dec. 30. 06:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan ki akarod rúgatni magad, hajrá.
2014. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NEm oltogatást, hanem tippeket várok. Itt a vasútnál mindenki nyomat mindent!!!
2014. dec. 30. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Á, a vasút, ott se így tudsz bevágódni. Vasutasgyerekként nőttem fel. Előbb illeszkedj be a társaságba, aztán már jönnek a hülyítések maguktól, mert lesznek közös sztorik. Ismeretlenül egy újonctól nem biztos, hogy humorosnak fog hatni.
2014. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!