Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell az itt kérdezőket...

Miért kell az itt kérdezőket egyből ler*bancozni ha feltesz olyan kérdést ami a válaszolónak nem tetszik?

Figyelt kérdés
Gondolnék itt arra hogy van egy kérdező kétségbe van esve valami miatt és egyből ler*bancozzák holott a sztori felét nem ismerik. Nem azért van ez az oldal hogy tanácsokat kérjünk, adjunk a másiknak KULTURÁLT, EMBERI MÓDON? még ha azt írná a kérdező hogy 'ha lesz*ptam 5 fa*zt akkor ribi vagyok?' ... De aminek semmi köze nincs ehhez oda ne írjatok már ilyeneket könyörgöm! Hát milyen emberek vagytok ti, egyesek??

2014. dec. 30. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen anya
2014. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Abból ítélnek, amennyi információjuk van, egyszerű válasz, névtelenség nincs felelősség, sok kiábrándult fiatal, vannak, akik poénnak veszik. Hirtelen ezek jutottak az eszembe.
2014. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon beletiporhattak a lelkedbe ezzel te r***nc.
2014. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Általában azok vannak ler..bancozva akik azok is. Aztán meg jönnek az ilyen kérdésekkel...
2014. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberekből kiveszett az empátia, az mellett, hogy erősen alulszocializáltak.

Pl. ri...c: tényleg az, azaz olyan a személyisége, hogy fűvel-fával, érzelmek nélkül, érdekből, stb. Vagy lelki okok, anyagi szükség (NEM szükséglet), stb.

Talán én vagyok naív, vagy túlságosan megértő, de azt hiszem, ha valaki kérdez itt valamit, akkor elég elkeseredett vagy tanácstalan lehet ahhoz, hogy ne ítéljük el elsőre.

2014. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De most komolyan? Ismertek? Mit tudtok rólam? Hogy hívnak? Anyukámat ismeritek? Vagy apukámat? És a páromat? Tudjátok mióta vagyunk együtt? Tudtok bármit is rólam? Szóval szól ez azoknak akik itt is megtették ugyanazt. Képzeljétek nem voltam ri*anc, soha nem voltam az. Boldog párkapcsolatban élek a párommal, jó tanuló vagyok, van rendes családom, otthonom. Tehát miért is vagyok ÉN ri*anc?? Igen, vannak lelki gondjaim, van hogy padlón vagyok akkor kiírok ide egy kérdést hogy az adott problémámról mi a véleménye másoknak. De ettől miért kell elítélni?? Nektek nincsenek gondjaitok? Följártok ide és ennek valami oka van. Én akkor jövök ide ha van valami gondom, vagy hogy segítsek másoknak. És ti? Ezért? Hogy ismeretlen embereket leri*ancozhassatok, megalázhassatok? És ha valakinek olyan komolyak a gondjai ti meg azt írjátok, öld meg magad (olvastam már ilyet) és megteszi? El kéne gondolkozni milyen társadalomban élünk... Ti talán jobbak vagytok? Én sem tudok rólatok semmit de aki leszól másokat OKTALANUL szerintem eléggé kicsi lehet az önbecsülése.Nincs jogotok leszólni senkit! (tisztelet a kivételnek!)
2014. dec. 30. 23:32
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Haha köszönöm! Te meg egy erkölcstelen, gerinctelen ember! :) Nekem nyugodt a lelkem, szeretem a párom és hűséges vagyok hozzá! Remélem ha lesz párod egy ribi lesz az hogy megtudd mit is jelent az pontosan. Csaljon meg orrba szájba! :D Te szánalmas gyökér 😂
2014. dec. 30. 23:57
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen igaza van a kérdezőnek! Kiskorú agyatlan primitív banda, akik azt sem tudják, hogy mit beszélnek!

Ennél fogva nagyon jó módszer szerintem, hogy az ilyen jellegű megjegyzéseket elengeded magad mellett, mert nem érdemes felidegesíteni sem rajta magadat, ettől ne legyen rossz napod! Sajnos tirpákok mindig voltak és lesznek is. Az értelmesebb válaszokból meg hátha van ami segít.

2015. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami: az ilyen gyökereket sosem fogják megérteni azok, akik normálisan gondolkoznak, mert nem egy nyelvet beszélnek. Kár is pazarolni rájuk az energiát szerintem.
2015. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!