Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van fiú akinek ez tetszik? 14/L

Van fiú akinek ez tetszik? 14/L

Figyelt kérdés
Szóval, az iskolába körülöttem mindenki az a tipikus vékony lány. 34-es farmer maximum, véknyak, viszont laposak. Talán egy lány van aki nem annyira lapos. Na én más vagyok. Nem vagyok elöl deszka hátul léc típusú lány. 177 centi vagyok, 65 kiló. Teljesen lapos hasam van(kicsit kidolgozott, kb. mint jenselter has), C kosaras mellem, van seggem is de van combom. 36-38-as nadrágot hordok. Van korombeli fiú akinek ez jobban tetszik, mint a vékonyság őszíntén? Mert én megvagyok elégedve magammal mert nem vagyok kövér, de ha tényleg az kell másoknak, hogy csonti, akkor lefogyok.
2014. aug. 23. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad! Ne felelj meg senkinek, csak magadnak!!! Nekem biztos tetszenél... :-)
2014. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Szerintem egyáltalán ne fogyj le más miatt. És tökéletes alakod van, és hidd el bejön a fiúknak , csak nem találtad még meg azt a fiút , akinek bejön :D
2014. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez miatt lefogyni a legnagyobb hülyeség. Ha még kövér lennél, megérteném, de a leírásod alapján nem vagy az, tehát felesleges lefogynod. Testben érett vagy, de agyban még kell egy kicsit fejlődni.
2014. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, neeem, ez senkinek sem tetszik, ezert vannak minden reklamban es cimlapon ilyen kinezetu lanyok...
2014. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha 14 évesen ilyenek a paramétereid, akkor valószínu, hogy késobb még nagyobb leszel. De ha el tudod fogadni azt, hogy a csinos, vékony noknek az életben pozitív megkulonboztetés jár és neked ebbol majd nem jut semmi, akkor fogadd el magad így ahogy vagy. Ha szeretnél a tobb figyelmet a fiuk részérol, késobb jobb munkát, nagyobb választási lehetoséget a pasik kozul, akkor felejtsd el ezt a liberális maszlagot és legyél csinos=vékony.
2014. aug. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

leírás alapján tetszenél :) szeintem azok a lányok akik csontosak,deszkák azok nem normálisak ha szándékosán ilyenek.

15/f

2014. aug. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb pasinak a nőies nők tetszenek, nem a lapos, fiús, deszkák.
2014. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!