Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » El mesélnétek nekem milyen...

Sasika12 kérdése:

El mesélnétek nekem milyen volt amikor először ittatok?

Figyelt kérdés
én 14 éves vagyok és most szilveszterkor ittam először társaságban.NEm úgy kell elképzelni, hogy 14 éves létemre piáltam.Nem akartunk gyerek pezsgővel koccintani ezért volt egy üveg pezsgő meg az egyik barátnőm hozott egy likőrt. Este 9 körül ittunk egy kör rövidet 5-en voltunk 10-kor mindenki kapott fél pohár pezsgőt éjfélkor egy teljes pohárral koccintottuk és utána még ittunk 2 likőrt. Ezt úgy kell elkébzelni hogy közbe folyamatosan ettünk és ittunk üdítő italt nem rugtunk be meg semmi és kíváncsi vagyok másnál hogy volt ez. Meséltek történeteket?

2015. jan. 1. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szépen folyamatosan. Először csak mindenből kaphattam egy kortyot, aztán egy pohár pezsgőt. Aztán elmentünk barátokkal iszogatni. Mostmeg kemény ivások vannak :D
2015. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor először részeg voltam az talán megvan. Haverral játszottunk a gépén és közben ittunk és ittunk. Ennyi volt. :O Nagyon érdekes volt hazasétálni. :D
2015. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!