Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok VÉGSŐ segítséget...

Tudnátok VÉGSŐ segítséget adni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Leírom az életem és ha van valaki olyan aki akar segíteni azt megkérem, hogy olvassa végig. Ha valakit bővebben érdekel annak elküldöm.

Soha nem beszélek senkinek a gondjaimról. Más családban az természetes dolog, hogy hazamegy és elmeséli a napját, vagy az hogy segít a házimunkában. Én egyiket sem teszem. Borzasztó rossz természetű ember vagyok. Mindig csendes vagyok, és ha rámjön valamilyen inger akkor pörgök, és olyankor kínos dolgokat teszek. Amiket később megbánok, és ezekről sem beszélek senkivel.

Próbálok barátkozni, de nekem ez sohasem volt az erősségem. Ezt még a szüleim nevelték belém. Sajnos ők is így élnek. Nem mondanak ki semmit, nem beszélnek 'olyan' témákról stb. Talán ezért utáltam meg őket. De visszatérve.. Sohanem tudtam igazán beilleszkedni. 15 éves vagyok és eddig egy fiúm volt. Két hónapog tartott. De ez idő alatt sem volt semmi izgi. Max puszi volt arcra 1x 2x. Olyanok voltunk mint a haverok. Szóval ez nem is volt kapcsolat. Idén próbáltam ismerkedni, de gyáva és félénk vagyok. Szóval nem jött össze egyszer sem. Vagy azért mert megvoltam szeppenve és alig szólaltam meg, vagy azért mert pörögtem és már leírtam, hogy mi történik olyankor.

Az előbbi azzal a sráccal volt, akibe halálosan szerelmes voltam. Leírom ennek is a történetét. Kolis vagyok és elsős. A második héten megláttam őt, most nevezzük el Botondnak. Nekem nem az arca tetszett meg, mivel nem nézett ki jól, hanem a rocker stílusa. A koliba sok rocker van és mind csúnya, de talán ő a leginkább, viszont a stílusa övé a legjobb. Nagyon megtetszett így elkeztünk beszélgetni. Azt elfelejtettem említeni, hogy barátnője volt. De nagyon kedvesnek aranyosnak tűnt. Hívott hogy találkozzunk és beszéljünk is személyesen, de én nem mertem és mindig kitaláltam valamit, hogy ne kerüljon sor a találkára. Végül a kolibulin 'beszéltünk'. Azt hiszem nem kell kifejtenem, hogy mi történt.. A történet vége az lett, hogy elkezdtem magam vagdosni, barátnője lett és még visszahúzódottabb lettem.

De most tetszik megint egy srác. Most sítáborban van. A szünetben tudta meg hogy tetszik nekem és szinte végig beszélgettünk. De amióta ő Ausztriában van alíg beszéltünk, ma is csak pár sort. Jövőhéten nagy valószínűséggel fogunk találkozni, de még nem tudom, hogy mi lesz. Az egy dolog, hogy velem kedves és visszaír stb, de mindenkivel így bánik. Sőt ő nem is néz ki rosszul és velem szebb lányokkal is beszélget.. Szóval nem tudom.

A második srácot még nem tudja senki, nem mondtam el. És a leggázzabb ebben az, hogy két napja azon rágom magam, hogy hogyan mondjam el a barátoknak. Más ezt már azonnal el mondta volna, de én nem tettem. Ma is alíg szólaltam meg és depressziós leszek ha így haladok. Már jó lenne valaki ismerősnek mind ezr elmondani, mert már nem bírom magamba tartani. Nagyon elvagyok keseredve, mert nem tudok mit kezdeni az életemmel, teljesen döntésképtelen vagyok. Nagyon örülnék minden hozzászólásnak. Legyen az tanács, szidás, leosztás, kritika vagy akármi. Csak VALAKI segítsen, mert már nem bírom...



2015. jan. 5. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
höh
2015. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia. Az első srác "Botond" ővele szerintem a továbbiakban ne akarj semmit se. Csak gondolj bele, van neki nője és ha veled megcsalja akkor hozzád se lenne hűséges. Nem tudnál felhőtlenül boldog lenni, folyton az járna a fejedben, hogy vajon megcsal-e téged. Kalandnak megfelelt, de ő nem hűséges típus nem való párkapcsolatra.

A második srác meg ha mindenkivel kedves akkor vagy egy nagy nőcsábász aki csak arra hajt, hogy minél több lánnyal legyen, vagy csak egyszerűen döntésképtelen. Mindenképpen próbálj meg érdeklődni utána akár a barátaidnál akár mástól, hogy miért olyan kedves mindenkivel. Ne érjen meglepetés/csalódás. Üdv, 25F

2015. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hm. Tanács: ne marcangold ennyire magadat, mert azzal csak gátlásokat gerjesztesz magadban. Szidás: baromság vagdosni magadat, nagy korodban pedig rossz lesz mesélni róla, amikor már alig fogsz emlékezni az indokára vagy legalábbis a kiváltó érzelmekre. Leosztás: gondolom ittál vagy bogyóztál is a buliban, legközelebb kevesebbet kellene, hogy mással ne gabalyodj össze. Kritika: túlságosan a negatívumokra koncentrálsz, egy pozitív dolgot sem írtál magadról. A tanulás jól megy? Amúgy nekem nem egészen tiszta, miben vagy döntésképtelen, meg nem értem, hogy az elején azt írod, nem tudsz barátkozni a neveltetésed miatt, de a végén barátokat emlegetsz. Fel a fejjel!
2015. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy sokban különbözöl a legtöbb hasonló korosztályú emberektől, a vágyaid ugyanolyan sablonosak mint a másoké. Mivel nem jó körülmények között élsz, a szerelem szinte már megváltás számodra és így elfelejted, hogy a világban nem csak a szerelem által lehet boldog az ember. Az, hogy a kérdésed itt is feltetted azt jelenti, hogy már próbáltál változni, de nem sikerült, ennek tudatában szerintem szinte bármit írhatnánk neked, az nem lenne elég ahhoz, hogy megváltozz. Inkább "alternatív" megoldást kellene találnod, mert a jelenlegi állapotodban a kevés esély van rá, hogy sikeres legyél a szerelemben.


Amit tenned kellene, az az, hogy keresel valamit a szerelmen kívül, ami boldoggá tesz, vagy megvalósít valamit amit a szerelemtől vártál.

2015. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szderintem kellene valaki, akivrl beszélhetnél, akinek elmondhatnád a dolgaidat, szerintem ennyi a gond, hogy mindent magadban tartasz és gyűlik, így jön ki belőled! Írj privátot, én meghallgatlak! A nőknek ez nagyon fontos, hogy kibeszéljék a problémáikat.
2015. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt javaslom, hogy óvatosan a priváttal ezen az oldalon! Tapasztalat.
2015. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne dramatizáld/stresszeld túl ezt az egészet. Tudom, hogy ez számodra lényegtelen, de ezeknél sokkal nagyobb problémákkal küzdenek emberek, amit te leírtál az csak a szokásos tinédzser depresszió. Kis hiszti, bulik, nem ért meg senki, ez tetszik, az tetszik, "halálosan" szerelmes stb. Az utóbbi nekem böki a szemem, mert ha halálosan szerelmes lettél volna, akkor léptél volna valamit, a többi csak kifogás. Lehet pont nem érezte jól magát az előző kapcsolatában és ott lehettél volna neki. De nem tudom persze, nem voltam ott.

Egyébként visszatérve az elejére más családokban sem annyira természetes, hogy a gyerek elmeséli a napját, vagy segít. Leginkább a gép előtt ül és játszik, vagy chatel. Örülj neki, hogy ezt megteheted te is.

Egy dolgot megértek: hogy nehezen tartod magadban. Ezen maximum ez segít, ha kiírod ide, vagy leírod valakinek. Ha nincsenek megbízható ismerőseid ne is ess abba a hibába, hogy ilyeneket elmondasz nekik, mert akkor aztán tényleg baj lenne.

Az életeddel meg majd megtanulsz mit kezdeni, 15 vagy még csak, most tapasztalsz, próbálkozol. Lehet, hogy 1-2 év alatt megoldódnak ezek a problémáid a személyiséged változásával.

2015. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az :'D

Tudod te egyántalán mi az a depresszió?xd

Nevetséges,mert nem jön össze a srác meg így neveltekxdd

Tudod te hogy másokat hogy nevelnek de úgy igazán dúrván?

2015. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt, ahogy ezt az egészet ide leírtad, úgy mondd el a barátaidnak, azoknak akikben megbízol. Pofon egyszerű. :)
2015. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe a Babylon illetve a Leander számokat, ha beléjük merülsz eltudod a problémákat feledni.

https://www.youtube.com/watch?v=x271Aw5KWUY

2015. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!