Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen igényesebb szórakozóhly...

Baronstaar kérdése:

Milyen igényesebb szórakozóhlyek vannak Nyíregyházán a kocsmákon kívül?

Figyelt kérdés
Inkább klubokra gondolok. A Macallanben jártam már, de nem jött be, nekem kicsit lepukkant, és inkább csak bunkókat meg ribiket láttam arra (ezért meg ne kövezzetek:)). A baráti köröm meg inkább kocsmázós, de azt már nagyon unalmasnak tartom, és ismerkedésre sem jó, inkább csak haverokkal beülős beszélgetős dolog. Nem szoktam diszkóba járni, de el kéne kezdeni, mert nem bírok itthon ülni, szóval ha lenne valami "igényesebb" klub errefelé ahol nem csak részeg 30asok szédelegnek talán a barátnőimet is rá tudnám venni hogy eljöjjenek velem. Mit gondoltok? 20L

2015. jan. 7. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Beülős beszélgetős. Kulturáltnak tünsz. Vannak ilyen helyek de nem reklámozzák a parasztok miatt.kérdezd a fősulisokat.
2015. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni a hangnemedből hogy a kúltúrált jelzőt cinikusan mondtad-e vagy sem, ha igen, nem értem a problémádat. Visszatérve a kérdéshez nővérem és a párja fősulis, de ők sem éppen bulizósak, a Macallant ajánlották, de ahogy írtam oda inkább nem mennék.
2015. jan. 10. 14:42
 3/4 anonim válasza:
Vannak nagyon jó romkocsmák mint például a twin söröző vagy a jegeske de ott a brick house. Ezek szuper beszélgetős helyek
2015. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt nyíregyháziként rossz leírni, de a kérdező kérdése jogos. Most voltunk decemberben Nyíregyházán, hát normális hely nemigazán volt, sok a bunkó, meg a trash. Ezt a nyíregyi barátaim is így látják. Barátaim közül akik még Nyíregyen laknak, vagy feljönnek Budapestre bulizni, vagy Debrecen, vagy házibuli, vagy csak max. beülős. Az a mocsok vagy mi a komombó a nyírfa alatt, az szinten aluli vol évekkel ezelőtt is, nem tudom az meg van még, ami utána volt hát azis übergáz. De sokhelyen az alkalmazottak is a gázosak, parasztok..... A barbizonban tényleg kivénhedt milfek vannak, akit már 10 éve is sokan lerendeztek. Mondjuk bebaaasssni ott is lehet, de kint van a halál héthengeres faxán. De az neked amúgysem jó mert 30+plusszos
2015. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!