Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg beteges reakció, ha...

Tényleg beteges reakció, ha nevetek a horrorokon?

Figyelt kérdés
Nem a poénokon, hanem a legdurvább részein.

2015. jan. 14. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is röhögni szoktam rajtuk, mert "ritka szellemesek", teljesen kiszámíthatók, szánalmasak és klisét klisére halmoznak :'D

Valamelyik nap ment a tévében a Végső állomás 3. Hát és hülyére röhögtem magam azokon a halálokon, amiket mutattak. Főleg, ahogy a feka csávó halt meg az edzőteremben, sírtam :'D

2015. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először néztem hasonló horrort társaságban, és a reakciójukból úgy ítélem, hogy ami számukra hátborzongató volt, az volt számomra nevetséges.
2015. jan. 14. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülyén volt megvalósítva, akkora logikai bakik voltak vagy mi miatt nevettél? Csak úgy?


Nem beteges amúgy, csak szokatlan.

2015. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is nevetségesen sz*r szinte mind

én olyan mindjárt lerugom a tévét nevetést szoktam csinálni, pl mikor már 10-edszerre tudna elmenekülni, vagy 5-ödszörre megölni a gyilkost, vagy hasonlók


nem beteges szerintem

2015. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is nevetni szoktam a legijesztőbb részeknél:D először megijedek, aztán magamon nevetek:DD
2015. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!