Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Iszonyat magányos vagyok,...

Iszonyat magányos vagyok, segítség!?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Sohasem volt még barátnőm. Még szűz vagyok, sosem kaptam csókot, ölelést más lányoktól, kedves szavakat, ennek az oka a külsőm, és a személyiségem. Utálok emberek közé menni, rosszul leszek. Sosem voltam bulikban, fesztiválokon, koncerteket, egyáltalán nem vonz. Haverokkal se mentem soha sehova, sőt! Most egyetlen egy barátom sincs. Itthonról csak a boltba megyek el már töb mint egy éve amióta nem járok suliba. Munkahelyet nem mertemmég keresni, mert akkor emberek közé kéne menjek. Nem is próbálkoznék lánynál, mert sosem jönne velem össze senki, főleg ebben a világban ahol az izmos divatos bunkókra hajtanak. Nem nagyon vágyom a szex után, mert sosem éltem át, nem tudom miylen, de nem is lenne jó, hisz a lány nem érezné magát jól velem, nem vagyok izmos se szépfiú. Van olyan aki így magányosan éli az életét? Én is erre szántam magam, hogy egyedül akarom leélni, ha már iylen életet kaptam. Jöhettek it a xar szövegetekkel, hogy változtatni kéne, de min? menjek plasztikai sebészetre? menjek bulizni, hogy ott aztán össze essek a tömegtől és megszégyenüljek? Értelmes válaszokat kérek!!

2015. jan. 19. 00:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
Mutass képet magadról!
2015. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

5 éve készült utoljára kép rólam ballagáson, mert muszáj volt, azelőtt meg 10-12 éves koromban.

Ezt nem rég készítettem, hátha erősödik az önbizalmam, de nem kaptam visszajelzést szal nem is foglalkozok többet vele, így is csak ennyit mertem.

2015. jan. 19. 00:44
 3/17 anonim ***** válasza:

A kigyúrtak az ostoba plázacicáknak kellenek, normális lánynál nem ez a lényeg. Erős önbizalomhiányban szenvedsz, amíg nem rakod rendbe magad, addig ne is ismerkedj (se barátokat, se barátnőt), mert csak pofonok érnek. Az emberektől való félelem szociális fóbiát sejtet, lehet depressziód is van, ajánlott egy szakembert felkeresni minél előbb.


Nem írtad volna ki ez a kérdést, ha nem zavarna az ilyen élet, úgyhogy igen, csak xar szöveggel tudok jönni és változtass. Szedd rendbe magad, tisztítsd ki a fejed.


Olyan területekre fókuszálj, amik érdekelnek és fejlődj bennük. Pl. a filmeket szereted? Menj valami filmklubba, merülj el a nehezebb alkotásokban is, és keresd az értelmüket. Könyveknél ugyanez. Jó pár emberrel fogsz találkozni és beszélni amellett, hogy még számodra élvezetes dolgot is csinálsz.


A neten is rengeteg lehetőség van. Érdekel egy téma? Keress egy jó kis fórumot vagy weboldalt, ahol társaloghatsz. Az évek alatt én pár jó ismerőst összeszedtem onnan, néha össze is tudunk futni.


-----


Szórakozóhelyeken amúgy nem nehéz ismerkedni, mert elég részegek az emberek. Én is utálom, de néha elnézek, igaz egyedül, de ott tudok beszélgetni, ha látok értelmes embert. Van hogy csak úgy odajönnek, mert egyedül ülök, vagy oda ülök, ahol egy ember van és ha a haverja odajön, akkor ő is megkérdezi leülhet-e, utána meg ott a lehetőség beszélni. Persze ha nem akarsz menni, akkor felesleges, csak ha már felhoztad gondoltam írok róla.


Persze a legfontosabb, hogy először egyedül is jól érezd magad, ne a düh és a keserűség uralja az életed.

2015. jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De az uralja. Lényegében ismerkedek egy lánnyal aki szívesen találkozna velem, de én nem akarok. Félek, hogy belém szeret mert nagyon ezt sejteti. Sokkal életre valóbb embert érdemel, ezért szinte már nem is válaszolok ha ír. Nem szeretek emberek közé menni, rosszul leszek, ha sokan vannak körülöttem. 1-2 mp-nél tovább nem tudom tartani a szemkonktaktust, mert zavart leszek, kellemetlen a helyzet, még a szüleimmel is. Közösségi helyeken is max csak ülnék egy helyben és ábrándoznék. A sok stressztől szív problémáim is voltak ami miatt korházba is kerültem, de azóta is van szív ritmus zavarom, lényegében a depresszió miatt. Egyáltalán nem tudom elfogadnimagam,mert nem felelek meg másoknak. Öngyilkosságon is gondolkodtam már, de ahhoz túl gyáva vagyok. Az a baj, hogy mielőtt az ember a világra jön, nem kap egy képet arról a világról amiben élni fog és arról, hogy ő hogy fog kinézni. Mert én nem kértem volna az életet. Előzött volna be másik spermium, anna is több értelme lett volna.
2015. jan. 19. 01:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Elsiklasz a lényeg felett. Mondtad hogy van egy lány aki érdeklődik felőled. Mi van ha pont hasonló típus mint te, mi van ha ő is onbizalomhiányban szenved és csak egy kevéssel van több bátorsága hogy valamit lépjen az ügyben. Elmondom neked nagyon sokan meg ilyen helyzetben sincsenek mint te. Itt egy lány előtted akinek szimpatikus vagy. Mi kellene meg több?Beszélj meg a lánnyal találkozót. Meglatod már egy szimpla személyes beszélgetés től jobb kedvéért fogsz derülni és máris derulatobb leszel. Beszélgessünk vele bármiről csak ne ezekről a dolgokrolamiket itt leirtal.
2015. jan. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem! Neki rengeteg önbizalma van, kicsit sok is. Nem akarom, meg akarom óvni magamtól. Mellettem xar és unalmas élete lenne, ő pedig pörgős életvidám nő. Nekem a szex se menne, egyéb problémák miatt. Nem, nem impotens az oka. Szóval már csak ezért sem. Ezerszer jobb tartozik hozzá! :)
2015. jan. 19. 01:57
 7/17 jaydee ***** válasza:

A kérdés maga és amiket írsz szöges ellentétben állnak egymással. Segítséget kérsz, de állítod, hogy ne is próbáljunk meggyőzni, hogy javítsd magadon.


Amúgy a leírtak alapján nincs komoly bajod, csak hülye vagy és töketlen. Teljesen frankó életed és baráti köröd lenne. Csak hát ahhoz változtatni kéne egyes dolgokon. Ahhoz meg punci vagy ugyebár. Sebaj, majd kiinövöd. Vagy nem... :)


Rajtad áll vaze, senki nem fog kirángatni a szarból, csak te magad tudod magadat.



UI: Ja igen, tapasztalatból beszélek.

2015. jan. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy, marad így, eddig se volt semmi bajom. Minél kevesebb barát,ismerős, annál kevesebb gondforrás és hátba szúrás. :)
2015. jan. 19. 02:24
 9/17 anonim válasza:

hidd el, lenne, aki a külsőd ellenére is szeretne. Lehetne barátnőd és barátaid is. Csak szedd össze kicsit magad. Elhiszem, hogy nehéz és sok a rossz tapasztalat, de sosem szabad feladni, nem jó egyedül maradni, hidd el.


Én is utálom a tömeget, nem szeretek emberek között lenni, kevés az önbizalmam, de ha nem lenne 1-2 olyan barátom, akivel bármikor bármiről beszélhetek, akkor iszonyúan érezném magam (pánikroham pl).


Képet mutatnál?

2015. jan. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Közhelyeket és baromságokat használsz arra, hogy alátámaszd a tévképzeteidet a világról, és megindokolt, hogy miért vagy egy rakás csőd.


Én is utálom a tömeget, mégis vannak barátaim, akikkel társasjátékozunk, romkocsmákba járunk, túrázunk, önkénteskedünk, stb. Én sem szerettem partizni mégis van imádnivaló barátnőm. Nem macsóság meg izmok kellenek, hanem célok, önbizalom és jó hangulat. Úgy tűnik belőled inkább ezek hiányoznak.


Miért nem tanultál tovább? Mégis mik a céljaid, ha 1 éve csak otthon bujkálsz?

2015. jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!