Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha barátkozni akar velem...

Ha barátkozni akar velem valaki, akivel nekem semmi kedvem, viszont ő eléggé magányos, mi a legjobb teendő?

Figyelt kérdés

Kegyes hazugsággal (hogy nincs vele bajom, szívesen barátkozok vele) eltűrni, vagy megmondani neki illedelmesen, normálisan, hogy nincs kedvem barátkozni?

Ti melyiket csinálnátok?


2014. dec. 31. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért nem akarsz vele barátkozni?
2014. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gerinctelen dolog nem megmondani,aki magányos annak mindegy hogy egyel kevesebb vagy több ember szarja le.

Az sokkal rosszabb ha még annyit sem számít,hogy tudassák vele.

2014. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem is Ő lenne a legjobb barátom szóba állnék vele.


Bár igaz,hogy nem írtad,hogy miért nem akarsz barátkozni vele,mi a gond vele.

2014. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Beszélgetni vele" vagy "barátkozni", két külön fogalom.

A barátommal beszélgete, de akivel beszélgetek, nem kell, hogy a barátom IS legyen!

.

A kegyes hazugság is hazugság ugyanúgy, mint mást náthájából tarkó-lövéssel kigyógyitani!

2014. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most én is ilyen helyzetben vagyok. Úgy érzem, nem lenne fair hitegetni, meg hazudni neki, ezért inkább nem is csinálok semmit, amiből arra következtethetne, hogy akarok bármit is.

Kérte a telefonszámomat, mondtam neki, hogy bocsi, de nincs most időm semmire (ez igaz is), ezért inkább nem adnám meg, úgysem tudnánk beszélgetni.

2014. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!