Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom mit mondjak a papámnak?

Nem tudom mit mondjak a papámnak?

Figyelt kérdés

Engem kért meg , hogy szerezzek neki egy gépet 30 ezer forintér . Szereztem is nem is olyan gagyi szart. Kb. már 1 éve azt használja és most kezedet el papogni . Elvitte egy "informatikus boltba" és ott mindig lehúzzák . Most is azzal jött ,hogy össze vissza volt minden , eltört benne valami és még sorolhatnám. Egyszerűen idegesít mert azt a gépet a város leghíresebb informatikusa rakta össze . Na de a lényeg egész évbe segítek neki mert sajna nem jó az agya gépileg. És most ezért felhívott telefonon , hogy " mért nem veszem fel a vezetékest " meg , hogy e vírusirtó lejárt . Nem ,hogy nekem szólna hanem elvitte ahhoz a híres " informatikushoz" és azért pénzt kért , hogy feltegyen egy ingyenes vírusirtót. Most mit csináljak vele? Ne húzzam fel magam ? Vagy te mit tennél ?

ui: Bocsi a szóismétlődésért de nagyon ideges lettem rá



2015. jan. 20. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és nem járt le valójában a vírusirtója csak egy reklám volt , hogy vedd meg az újabbat
2015. jan. 20. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Szüleimmel ugyanígy voltam. Annyi hogy én az elektronikus kütyükhöz értek jobban. Minden kis szirsz*r kütyüt ami elromlott, nem engedték megjavítani, inkább dobtak ezreket egy szerelőnek(legtöbb esetben egy forrasztás pattant el, vagy kontakthiba volt. alapesetben max félóra alatt megcsinálnám). Egyik esetnél besokalltam és elmondtam nekik hogy elég szar érzés, hogy amúgy se túl jó anyagi helyzetben inkább adnak egy piti feladatért többezret egy szerelőnek, minthogy én itthon megcsinálnám párszáz forintból.Mondták hogy legközelebb vmi elromlik, megjavíthatom.Nem sok idő múlva bekövetkezett egy kis baki, megcsináltam azóta hibátlanul működik (2éve) és minden elektronikus dolgot én csinálok meg.
2015. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak itt az a baj , hogy engem hibáztat , hogy mennyit költött a gépre ( ugyan az mint nálad ) én is megtudtam volna csinálni 10 perc alatt
2015. jan. 20. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd rá. Gondolom ő azt hiszi, hogy te 0-24-ben otthon ülsz és arra vársz, hogy neki segíthess. Hát nem. Ha nem hajlandó pár órát várni, akkor menjen és fizesse meg a lehúzós idegent. Erre én csak vállat vonnék, magának okozta a hülyeséget, ezt nyugodtan meg is mondhatod. Szívesen segítesz, de nem érsz rá folyton, ha nem tud néha türelmes lenni, akkor így járt.
2015. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit itt leírtál, azt mondd el neki is. Néha sajnos keményen az emberek arcába kell vágni a dolgokat ahhoz, hogy felfogják, még akkor is, ha idősek és az ember alapból kímélné őket. Közöld vele a tényeket és emlékeztesd rá, hogy kettőtök közül te értesz hozzá jobban. Ha nem hallgat rád, és inkább fizet jó kis pénzeket egy idegennek mert türelmetlen, akkor az ő baja, viszont ne is panaszkodjon utána.
2015. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!