Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tik hogyan kérdeztétek meg...

Tik hogyan kérdeztétek meg egy lánytől, hogy járna-e veletek? Nem facebookon hanem reálban.

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is hívd el valahova..
2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddigi kapcsolataimban szerintem még soha nem kérdeztem ezt meg, néhány randi, találkozgatás és kialakul magától.
2015. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Direktben rákérdezni nagyon gagyi és elrontja az illúziót. Találkozgassatok, ha jól megy, az egyik randi közben vagy végén megcsókolhatod, és ezután már kialakul.
2015. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reálban nem tudom. Coopban már kérdeztem meg lányt.
2015. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Tescoban, Auchanban is próbálkozhatsz, kérdező...
2015. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tilos megkérdezni! El kell hívni randizni, ha igent mond, az még nem jelent semmit, találkozgatni kell, és amikor úgy érzed, kölcsönös ami köztetek kialakult, akkor egy megfelelő pillanatban meg kell csókolni, aztán alakul a "járás" dolog :)
2015. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!