Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem jelölnek vissza faceboo...

Ha nem jelölnek vissza facebookon különböző helyekről új ismerősök akikkel már többször beszélgettem valamennyit, akkor szarul nézek ki vagy mi bajuk lehet?

Figyelt kérdés
Meg kik olyan népszerűek hogy sokan bejelölik őket meg írogatnak nekik, a széplányok szépfiúk meg akik híresek?
2014. dec. 28. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez érdekes. Lehet nem hagytál bennük túl jó benyomást,amikor találkoztak veled.Mondjuk én szinte mindenkit vissza szoktam igazolni úgyhogy passz. De való igaz,hogy a "szebb" embereket jobban jelölik.
2014. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy érezheted néha, hogy mintha ez egy ilyen összeesküvés lenne, hogy ezt az x személyt senki ne jelölje vissza. Néha egyszer már én is éreztem így, amikor láttam, hogy minden x személyt visszaigazoltak ismerősnek, csak engem nem.


És 1000 fölött volt az ismerőseik száma.

2021. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is baj, ha nem mindenki igazol vissza, mert lehet, ha ismerősöd lenne olyan posztokat és olyan dolgokat látnál tőle, amikre te egyáltalán nem lennél kíváncsi és azt gondolnád, hogy bárcsak ne lennétek ismerősök.


Tehát néha nem is biztos, hogy sokat vesztesz azzal, ha valaki nem fogadja el a jelölésed.

2021. jún. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!