Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány aki tetszik. Mit...

Van egy lány aki tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem és én is tetszem neki de osztálytársak vagyunk ezért én nem szeretnék vele járni. Szerintetek ez hülyeség?

2015. jan. 27. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, teljes mértékben hülyeség.
2015. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel ne is akarj járni vele.
2015. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Nem azért kérdezem, hogy lenézzelek. Ugyan ebben a helyzetben vagyok én is :/ Csak én lány vagyok.

Van egy osztálytársam, akit tényleg, nagyon szeretek. Viszont csak barát. Elvileg nem is szabad, hogy több legyen, márt hát ugye, házinyúlra nem lövünk... Szerintem ez hülyeség. Persze, ha szakítotok, akkor is minden nap egymás képét kell bámulnotok stb., de ha együtt maradtok, szerintem kifejezetten jó dolog (mármint h oszt.társak vagytok). Drukkolok nektek! :)

2015. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Legyen faszod és menj oda hozzá :) had legyen a többi srác féltékeny a bátorságodra! :)
2015. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Járj vele ha tetszik,nem akadály ha osztálytársak vagytok (bár az első és legfontosabb szabály hogy osztálytárssal ne járj de egy idő mulva ugyse lesztek osztálytársak így járhatsz vele) sok szerencsét :)
2015. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!