Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztályomból van egy lány...

Vadi kérdése:

Az osztályomból van egy lány aki tetszik de nem merem neki megmondani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 15:26
 1/8 Golan Trevize ***** válasza:

Mondd meg neki.

HA nem mered, akkor meg fojtsd el magadban.

2014. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, addig amíg nem késő. Semmi tétje nincs, max visszautasít. Nekem is emiatt nincs senkim mert sokáig húztam az időt... Bátorság!
2014. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszélgettek rendszeresen?

Ő hogy viselkedik veled szemben?

Úgy veszed észre, hogy kölcsönös?

Ha igen, akkor mondd meg neki, mert később bánnád, ha nem tennéd.

Ha meg úgy látod, hogy nem érdekled, akkor inkább hagyd.

2014. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hívd el moziba,sétálgatni vagy valami hasonló.ha nem teszel semmit akkor csak marni fogod magad miatta.
2014. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, nem veszíthetsz semmit! Max nemet mond, de attól még nem dől össze a világ
2014. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, ne legyél olyan balf... mint én voltam! :-D Fogod magad elhiszed, hogy király csávó vagy, odamész, és elhívod kávézni, vagy moziba. Ha igent mond, akkor nyertél, ha nemet akkor pedig nem volt méltó még arra a két mondatra sem amíg rá vesztegetted a drága idődet.
2014. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában, ha tetszik egy lány akkor próbálok vele jó kapcsolatban lenni, vagy sokat beszélgetni, együtt lógni ilyesmi, és egy idő után érzi az ember, hogy kölcsönös e a vonzalom, aztán meg bátor is lesz megkérdezni és gyorsabban is alakul minden.


Ha távolról csodálod, először próbálj jóban lenni vele, ha sok időt tudtok együtt lenni sokkal több esélyed lesz rá, hogy elmegy veled, mintha random megkérdezed, hogy elmentek e moziba. De ez csak a személyes tapasztalatom, lehet valakinek a derült égből elhívlak módszer szokott bejönni.

2014. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ez csak a személyes tapasztalatom, lehet valakinek a derült égből elhívlak módszer szokott bejönni."


Derült égből elhívlak, nálam sokkal nagyobb sikeraránnyal fut, mint az ismerkedünk aztán lesz valaki. Ismerkedésnél az ember hajlamos bekerülni a barátzónába, ahonnan nehéz kikerülni.

2014. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!