Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy fiu akivel nagyon...

Van egy fiu akivel nagyon joba voltunk. Volt hogy azt hittem lehet valami koztunk. Mi van most? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Egy pletyka hallatan kiakadtam es osszevesztunk.. tudom hogy az en hibam mar bocsanatot is kertem de akkor egy darabig nem is koszontunk egymasnak.. majd tortent az hogy elveszett a telefonom es hosiesen megkereste.. hozzateszem amikor osszeveszzunk meg facebookon is letiltott.. szoval ez utan mar koszono viszonyban voltunk.. sokszor van az hogy szemezunk..vagyis nem tudom.lehet e igy nevezni mert en kicsit szegynlos vagyok es nem.merek 1 masodpercnel tovabb belenezni a szemebe.. a buszon is rengetegszer erzem ugy hogy keresi a tekintetem.. viszont nem beszelunk.. meg mindig a tiltolistajan vagyok..aztan tegnap egy farsangi bulin..igaz megivott par sort de egyre.kozelebb jott amikor tancoltunk.. es amikor a rendezo megbizta ot meg egy haverjat hogy kiserjenek haza (hajnali fel 3) mert fel hogy lesz vmi bajom nem ellenkezett.. en probaltam rabeszelni oket hogy nyugodtan engedjenek menjenek a dolgukra haza talalok,de nem engedte..hazafele a haverjaval mentem egymas mellett es oda jott hogy had legyen kozepen.. en berezeltem hisz mar masfel eve szeretem es hatrebb mentem.. szoval szerintetek reszegen mit erezhez? Es jozanon miert nem.keresi a tarsasagom,mikor regen olyan joba voltunk?

2015. febr. 1. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Pletyka miatt összeveszni hülyeség, normálisan kell tisztázni az érintetteknek. Úgy látszik megenyhült és ha ő is szokta kezdeményezni a szemezést, akkor tetszel neki. Mikor hazakísért, meg kellett volna fognod a kezét. Legközelebb tedd meg, hátha bíztatásra vár. Aztán kiderül mi lesz belőle. Azt se árt megtudnon, hogy van-e más lány, aki tetszik neki, mert lehet az is hogy van és még nem döntött.
2015. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!