Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom ot elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom ot elfelejteni annyira ereztem hogy volt koztunk bizserges. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2honapja megmondtak nekunk hogy megkell muteni a nagyimat igy elvittuk egy masik varosba ami kb 2 ora tollunk es megpillantottam a folyoson egy orvost aki nagyon szep es fiatal,o is a szemembe nezett es kb 2 percig nezett ram egy szemrebbenes nelkul es bement egy szobaba.utana kiderult o lesz a mamam orvosa igy mindennap taliztunk.igaz mivel nagyon koolyan vegezte a munkajat ha meglatott mindig nagyon nagyzalosan beszelt velunk.egyszer meg bejott a nagyimhoz a szobaba hogy megnezze a varratokat en meg elfordultam erre o rakerdezett miert fordulok el en meg mondtam hogy ne lassak valami rosszat erre o kerdi engem nemakarsz latni?en mondtam dehogyis o erre azt hittem engem nemakarsz latni.es ravasz tekintettel nezve ram kiment.gyakran bebenezett vagy elment mellettem es mindig ugy nezett=)en meg nagyon beleszerettem pedig nemvagyok mar kicsi 20 eves vagyok.
2013. aug. 26. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Most akkor mi a kérdésed?

Ha akar valamit a doki akkor majd elhív randizni, ha nem akkor csak megakar fektetni, ő is ember!

2013. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
linkeld be neki a zsutubról ezt: http://www.youtube.com/watch?v=ganDMy4kT7E
2013. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

aranyos vagy. én is ilyen álmodozó voltam.

lehet, h ő jóval idősebb volt, s felkeltetted érdeklődését.


ha esetleg vmit akarsz tőle, kerülj be arra az osztályra, szimulálj beteget!

2013. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a kerdes hogyan felejtsem el vagy nemis tudom.nemvolt joval idosebb max 29eves volt.es pont az idealom volt es nagyon kedves volt.latszott hogy komoly.es mintha ugy ereztem volna igenis o is eszre vett,mert a kollegai akik bejottek mamamhoz mind mondtak hogy milyen szep vagyok en meg nemertettem miert bamult az egesz korhaz,ezt nem azert mondtam mert bekepzelt vagyok.de lehet soha tobbet nemfogom ot latni
2013. aug. 26. 13:54
 5/9 A kérdező kommentje:
olyan depis vagyok mindig csak ra gondolok
2013. aug. 26. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:

nem vagy buta, megkaptam az üzit. tehát vagy néha elmész abba a városba a kórházba, klinikák környékére.

vagy jön a suli, és megint megtetszik vki.


nekem is voltak ilyen nyári fellángolások.

2013. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudod en egy olyan tipus vagyok hogy nagyon nehezen tetszik meg valaki mar 3 eve senki egyaltalan nem tetszett erre jott ez a doki.amugy mar befejeztem a sulit dolgozok
2013. aug. 26. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:

na én is detto ilyen vagyok.


3 éve vagyok rá kattanva ugyanarra a pasasra, és ez mindig így megy. 3 évenként. én nekem írtad amúgy a privát üzit.

nekem is nehezen tetszik meg 1 férfi, hiába van 120 jelentkező.

2013. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak tudod, hogy én azért már jóval idősebb vagyok mint te, 26 éves. nekem már nem így kellene látni ezeket.
2013. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!