Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írnátok nekem szleng szavakat?

Írnátok nekem szleng szavakat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, ami ma menőnek számít a diákok körében, mint a "gangelni", "chill" ilyesmi angolból átvett szavakra vagyok kíváncsi, ja és a jelentésükre is (mikor mondják stb.) :)

2015. febr. 5. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Yolo, swag, yolokauszt yolonnyai swagetti
2015. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Ezek a szavak amiket írt az első, ezek közel nem menők, ezeket a fogyatékos páwák használják, akik nem tudják magukat kifejezni, és olyan szavak mögé bújnak, amit bármire rámondhatnak...

17F

2015. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"űzzük" azt akkor mondjuk ha mondjuk buliba megyunk es nagyon jo lesz es minden "bele adunk"

"olaszosan" amikor kemenyek akarunk lenni vagy mar azok vagyunk

"xy vágtuk magunkat" pl.: helyesbe vagy csibészbe vagy bunkóba ezt akkor hasznaljuk es azt fejezzuk ki vele amilyenek epen vagyunk

Hat most tobb nem nagyon jut eszembe meg ezeke nem is igazan angol eredetu szavak de remelem segitettem :)

2015. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2015. febr. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!