Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek sem illő bejelentk...

Szerintetek sem illő bejelentkezni valakihez adott napon?

Figyelt kérdés
arra hivatkozva, hogy x héttel ezelőtt pedig beszéltetek róla: esetleg találkoztok aznap, de konkrétumok (idő, helyszín) nélkül? vagy én vagyok túl régi módi?
2015. febr. 9. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha előtte beszéltetek róla,akkor fel lehet hívni telefonon,hogy aktuális-e még a találkozó(?) és pontosan mikor felelne meg -mert nem akarsz alkalmatlankodni.....
2015. febr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aznap nem. Én szívből gyűlölöm, ha valaki miatt borítanom kellene minden tervemet, csak mert nem volt képes előre tervezni. Meg eleve ez olyan hangulatú nekem, hogy "nem volt jobb dolgom, hát kínomban eszembe jutottál, de most aztán szórakoztass"
2015. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 born2rise válasza:

Nem illik még megkérdezni se, hogy átmehetek vagy ilyesmi, nem hinném, hogy nemet fog mondani, de ez van.

Ha ő meg hív pont akkor amikor te akartál átmenni hozzá, akkor teljesen hibátlan.

2015. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!