Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olvastátok ezt neten? Eljutott...

Olvastátok ezt neten? Eljutott valakihez?

Figyelt kérdés

S.O.S.!

Ha a gyermeked, fiatal ismerősöd, rokonod ezeken az oldalakon regisztrált: Gates Of Andaron, Badoo, IWIW....OSZD MEG, SZÓLJ HOZZÁ!

Egy Győr környéki férfi (kb.40 éves) ezeken a helyeken ismerkedett. Elcsalt magához egy 18 éves lányt. Azóta eltelt 3 nap! A rendőrség nem tehet semmit, bűncselekmény nem történt...A szülők tehetetlenek. TE MIT TENNÉL A HELYÜKBEN? Figyelj oda rá, gyermeked milyen oldalakon, kikkel áll kapcsolatban. ( Főleg a 18 évet betöltött lányok.) Sajnos nem egyedi eset!

OSSZÁTOK MEG MINÉL TÖBBEN!


akit érdekel ez az este annak szívesen megírom. Végig benne voltam, persze külső szemlélőként!


2013. aug. 31. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nevelés kérdése, hogy elmegy-e a lány/fiú/stb. Meg ehhez nem kell regisztrálni sehová, akkor is leléphet. Ilyen alapon ne engedd a számítógép közelébe, telefonja se legyen, zárd be és még láncold is le.

Egy facebook(/akármi) posztban minél többször van leírva hogy "oszd meg", annál nagyobb gyökérség van benne.

2013. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor annyit elárulok hogy ismerősm rakta és ARTA KI
2013. aug. 31. 23:47
 3/14 A kérdező kommentje:
BARÁTNŐM SZÖKÖTT EL.
2013. aug. 31. 23:48
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Győr környékén nem nagyon hallottam még erről,kivéve ha nem pap volt..mert az tényleg pedó,ja bocs.. nem csak pedó,hanem perverz is,a fiatalabbakat szereti!
2013. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a férfi 43 a lány 18
2013. aug. 31. 23:55
 6/14 A kérdező kommentje:
nem pap
2013. aug. 31. 23:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt írtam, hogy nem igaz, hanem azt, hogy az ilyen tanácsok fölöslegesek. Az ismerősöd miért van regisztrálva facebookra, ha olyat oszt meg, hogy ne legyen? Egy 18 éves lány (elvileg) felnőtt, erre mondom, hogy nevelés kérdése, hogy mit csinál magával. Ha X helyen bedől valami baromnak, aztán prostiként végzi valahol Nyugat-Európában, azt magának köszönheti, ez nem az X oldali regisztráció miatt van, hanem mert ő ilyen. De ilyen alapon ha kimész az utcára ugyanoda kerülhetsz.

Egyébként pont múltkor volt a Segítség bajban vagyokban, hogy felnőtt korút is lehet kerestetni olyan esetben, ha például nem a megszokott életvitel az, hogy több napra eltűnik (és ott nem is 18 évesről volt szó, hanem egy 30-40 körüli emberről).

Mellesleg:

Gates of Andaron: ez egy internetes játék. Persze lehet benne csetelni is.

Badoo: többmillióan használják, ez ugyanis egy nemzetközi társkereső.

Iwiw: közösségi oldal, mint pl a facebook is.


És végül a nagy kérdés: mi van, ha a lány jól érzi magát ott, ahol van?

2013. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg igenis oda kell figyelni a gyermekünkre! Az egyik ismerősöm egy pedofilt juttatott rendőrkézre, azzal hogy leellenőrizte a gyereket. Mi történhetett volna ha nem teszi? Lehet jobb ebbe nem is belegondolni!
2013. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a lány el volt tiltva a szüleitől állandóan figyelték ne tudjon elmenni sőt egyedül nem mehetett sehova. szülei ellen hangolta mint facen mint ott. a lány szerencsére időben haza ment. titokba hívta anyukáját, hogy menjenej érte rögtön.
2013. szept. 1. 00:09
 10/14 anonim ***** válasza:
nem értem, akkor most előkerült?
2013. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!