Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetek így Valentin napkor?

Mit tehetek így Valentin napkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy elkeseredett 20 éves lány vagyok. Az idei év eddig nem kedvezett nekem. Fojtón akadtak gondok és problémák. A barátommal lefoglaltunk egy csodálatos hétvégét az egyik wellness szállodában. Egy romantikus Valentin napra készültünk, de sajnos ma közölték, hogy tüdőgyulladásom van és szigorúan feküdnöm kell. Hétfőn derül ki, hogy ha nem javulok akkor mehetek a korházba. Nagyon, de nagyon vártam már ezt a hétvégén, fontos lett volna a párommal eltöltött kis idő, mert mostanság nem igen lehettünk együtt. Sőt már vissza sem lehet mondani és el sem lehet halasztani. Szerintetek mit lehetne tenni, illetve így mivel lepjem meg a barátom?

2015. febr. 10. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal, hogy minél előbb meggyógyulsz.

Hidd el, sok más kívánsága nem lenne (szerintem)

Egy tüdőgyulladás nem olyan dolog, ami mellett az ember szabadon szervezhet programokat.

2015. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha szeret valoszinu megerti.

Ha van olyan kedves ismerosod illetve csaladtagod ajandekozd meg ezzel az uttal mondjuk a szuleid

Jobbulast:)

2015. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Őszintét megvallva némi haragot érzek a barátom hangján. Nem érzem úgy, hogy kicsit is tisztában van azzal, hogy feküdnöm kell és nem játszhatok ezzel, mert a végén korházba kerülök. Így is már említett, hogy akkor menjünk hétvégén a nagyszüleihez. 2 óra oda az út és vissza is. Szerintetek? Mire véljem ezt? Elmúlt 24 órában jobban foglalkozott azzal, hogy mi lesz a szállással, mint hogy mi is van velem.

Amúgy én is gondoltam a szüleimre, de ők is mennek wellnessezni, igaz ők két hét múlva.

2015. febr. 11. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!