Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetne a legjobban...

Hogy lehetne a legjobban elkerülni a kínos csendeket a talikon?

Figyelt kérdés
Nem először rontok el randit ezzel.Sajnos hajlamos vagyok leblokkolni es olyankor semmi mondanivaló nem jut eszembe:pedig neten mindig könnyebben beszèlgetek mindenkivel ès ha a fiú is kellemetlenül èrzi magát ès ő se mondd semmit akkor megy tönkre minden...ès már minden randin ettől fèlek

2015. febr. 13. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezel... Mi a hobbid, sportolsz, hány testvéred van, mit szeretsz olvasni, mi a kedvenc filmed stb. Lehet teljesen idióta kérdéseket is feltenni, például mit csinálnál egy zombiapokalipszis alatt? Fő a kreativitás. :-D
2015. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig legyen a tarsolyodban egy téma, amit csak a kínos csendekre tartogatsz. :-) Azzal ne hozakodj elő, amíg tudtok miről beszélni, csak akkor, ha már legalább egy perce megállt az idő. Ez a téma legyen általános, amivel bármikor elő lehet hozakodni, de azért táplálkozz azokból az infókból, amiket eddig tudsz róla. A mentő téma ne legyen csak egyetlen kérdés, főleg ne olyan, ami egy egyszerű eldöntendő kérdés.

Pl: Tudod, hogy a pasi lovagol.

Megkérdezed: "És egyébként lovagolsz még?"

Nagy valószínűséggel csak annyit fog felelni, hogy: "igen"

Azért nagy valószínűséggel, mert a kínos csend nem csak a Te hibádból alakult ki.

Ezért segítened kell, hogy legyen miről beszélnie:

Tehát:

"Olvastam rólad, hogy érdekel a lovaglás. Bevallom, engem is érdekelt egy időben, de egy picit féltem tőle. Mesélnél arról,hogy ez nálad hogy kezdődött, mikor stb. stb."

Gyűjts össze minden infót, amit csak tudsz a netes beszélgetésekről, és néhányat tegyél el talonba.

2015. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiket az előző két válaszoló leírt, azoktól többet én még csak annyit tudnék javasolni neked - mert ezekre a szitukra én is rágörcsöltem annak idején -, hogy próbáld legyőzni a félelmedet és bár nehéz ügy, de ne izgulj. Ő is csak egy ember, ha tetszel és kellesz neki úgy ahogy vagy kelleni fogsz neki, ha meg nem úgy se veszítettél akkor vele sokat.
2015. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mpndok valami ultranagy baromságot. Nem vagyok benne biztos hogy ez a legjobb taktika, de legalább visszaterelődünk a beszélgetéshez.
2015. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell beszélgetni és nem kérdez feleleket játszani.
2015. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pelgrim ***** válasza:

És mi lenne ha leszállnál a fejedből a szívedbe?


A csend csak akkor kínos, ha a szívünk helyett a fejünkkel randizunk. Szervezz találkát a szíveddel, akkor nem lesznek kínos csendek.

2015. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!