Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jövő héten szombaton lesz egy...

Jövő héten szombaton lesz egy házibuli, ha én még nem ittam soha alkoholt akkor mit ajánlottok mit igyak, hogy ne hányjam össze magam?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ne igyál össze vissza mindent, csak 1 féle piát.

bor

2015. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj igyál.

Ha mégis szeretnél, ne vidd túlzásba, akkor nem fogsz hányni.

2015. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz inni, akkor nem iszol, nem kötelez rá senki!


Az első és legeslegfontosabb szabály, hogy legyen kaja a gyomrodban, hogy legyen valami ami megkösse a piát. Éhgyomorra tilos inni!

A második szabály, amit a többiek mondtak, ne keverd a piákat!

Az édeskés alkoholokat, mint pl a likőrök (csoki..stb.), vagy a vörösbort tudnám neked első körben ajánlani.

2015. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél előtte valamit, ne keverd a piákat és ha van rá lehetőséged akkor igyál vizet közben.
2015. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tömény italokat kerüld és egyél előtte (vagy akár közben) valamit. Szerintem a legegyszerűbb ha sört iszol. Annak nem nagy az alkoholtartalma (azért 2,3-nál többet nem igyál) és sokáig el lehet iszogatni.
2015. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy, vagy max 2 féle piát igyál, és lehetőleg ne a sarkibolti koccintós változatot. Meg az sem árt, ha nem egyszerre gurítasz le fél liter pálinkát, hanem apránként iszol, csak pár kortyot, hogy szinten tartsd magad.
2015. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!