Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek emberek közé menni,...

Nem merek emberek közé menni, mert úgy érzem, hogy rögtön mindenért kötekedni fognak velem. Mi ez, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Néztem már utána a dolognak, de csak olyat találtam, hogy agorafóbia, az pedig nem vagyok, mert nekem semmi problémám a térrel, nekem az emberekből van nagyon elegem.

Az agorafóbiások ráadásul akkor is szoronganak, ha egyedül vannak otthon, én akkor meg teljesen rendben vagyok, ha senki nincs a közelemben. De nem csak bent a lakásban, hanem kint is.


Tudnátok segíteni, hogy mi ez?


2015. febr. 17. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

egy kicsit talan jobb, ha elhatarolod magad azoktol, akik tenylegesen bantanak is vagy kotekednek veled. hagyd, hogy pihenjen, feldolgozzon az agyad mindent, ami most nehezseget jelent neki.

viszont arra ugyelj, hogy teljesen ne szigetelodj el, hagyd meg a barataid, hogy ujra meglathasd, hogy nem mindenki az ellenseged.

egyebkent valamilyen tipusu panikbetegseg lehet ez szerintem.

2015. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esetleg szociális fóbia?

Most találtam ilyet, ez illik rám.

2015. febr. 17. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkitől félsz, vagy csak egy bizonyos társaságtól? Ha mindenkitől simán akkor lehetsz önbizalomhiányos, én is az vagyok sajna.
2015. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!