Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt miért csinálják a férfiak?

Ezt miért csinálják a férfiak?

Figyelt kérdés
Régóta párkapcsolatban élek, nem szoktam férfiakkal találkozni nincsenek úgy férfi barátaim, csak kedves ismerőseim.Még csak szép sem vagyok, viszont akárhányszor próbáltam egy férfival baráti kapcsolatban lenni, mindig félreértették és bepróbálkoztak. Mostmár inkább kerülöm az ilyen helyzeteket, de még így is megkeresnek, és ha nem találkozok velük, akkor megsértődnek / ha nem ismernek is / és mindenki a párkapcsolatomban keresi a hibát, pedig csak belefáradtam ebbe. De miért nem tudják elfogadni, ha valaki csak barátkozna esetleg? Miért kell mindig többet akarniuk? Ha pedig elutasítom őket, miért sértődnek meg?
2015. febr. 26. 07:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szintúgy ezt tapasztaltam/tapasztalom én is. Stabil kapcsolatban élek, jól megvagyunk a párommal. Mégis ha megismerek más pasit, ők bepróbálkoznak idővel, holott tudják hogy a kapcsolatom stabil, és esély sincs arra hogy bárki miatt felrúgjam. A vége sértődés, pedig vagyok annyira korrekt, hogy mindnek megmondom már az elején, hogy barátként beszélhetünk, összefuthatunk, de semmi több...
2015. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Azért ne általánosítsunk!

Hány fős minta alapján vontad le ezt az általános érvényűnek vélt feltételezést?


Ami egyébként nincs így. Igen, vannak bizonyos férfiak, akik tényleg ilyenek, de ha sikerülne olyannal is barátkoznod, aki az agyát nem a lábai között hordja, akkor megtapasztalnád, hogy vannak értelmes férfiak is, akiknek a barátság nem egyenlő a dugással.

2015. febr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem ismered azt a mondast, hogy ferfi es no kozott nincs baratsag, mert kozejuk all a szex?


A nok annyira naivak hogy az mar bosszanto. Megis mi a feneert akarna egy ferfi egy novel baratkozni? Dugni akarnak, az elejen adjak a baratot, ti veszitek a lapot, aztan ha a kovetkezo szintre lepnenek akkor meg tiltakoztok.


Jo hogy sertodes lesz belole.


Ha parkapcsolatban elsz, hazas vagy, NE AKARJ ferfiakkal baratkozni.

2015. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
érdekes módon én ezt sokszor nőknél tapasztalom...
2015. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
6 ember viselkedése alapján
2015. febr. 26. 09:00
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer hallottam a tévében, hogy valamilyen kutatás szerint is a férfiak nagy részének azonnal a szex lehetősége jut az eszébe, ha egy nő kedves velük. Ha mindenképp szeretnél férfi barátokat, próbálj azok felé közeledni, akik ismerik a pasidat és tisztelik. Vagyis az ő barátai legyenek a barátaid. És lehetőleg ne szinglik.
2015. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek közül akit talán a legrégebb óta ismerek, vele is jártam már úgy, hogy magam alatt voltam, elhívtam sörözni, de azért nem lett belőle semmi, mert emiatt majdnem hogy készpénznek vette, hogy akkor le is fekszek vele :/
2015. febr. 26. 09:07
 8/23 anonim válasza:

"A férfi és a nő sosem lehetnek boldogok, mert mindkettő örökká más akar: a nő a férfit, a férfi pedig a nőt"

...hát valahogy emiatt...meg az állati ösztönök. Meg alapvetően tajparasztség, amit semmilyen társadalmi réteg nem tud eltakarni, csak máshogy vezet le. Ilyen az ember.

2015. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
" elhívtam sörözni" - jaaa, kacérkodsz, kínálod magad?
2015. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, ez fordítva is ugyanúgy működik és többnyire a nem feltűnően szexi emberek között. A végső beteljesedésnek csak valamelyik fél önuralma, önkorlátozása vet gátat (az egyes fázisokban esetleg ez felváltva működik hol az egyik, hol a másik félnél). Az egésznek a magyarázata szerintem nagyon egyszerű. Az emberek többsége a nem feltűnő, átlagos kinézetű másik nembeli irányában kevesebb gátlással áll hozzá, mert nem a szexuális kisugárzás, az izgalom vonzza elsősorban, hanem a megnyugtató személyiség. Akihez meg nyugodtan közeledünk, az általában közel is enged magához, ellazult, feszültségmentes állapotba kerül és a végső ellazulás fizikai megvalósulása pedig akkor már adott.
2015. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!