Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A meleg férfiak egy részénél...

A meleg férfiak egy részénél megfigyelhetők a nőies gesztusok és hanghordozás (affektálás). Ezt ők tudatosan csinálják (megjátsszák? ), vagy automatikusan alakul ki náluk és nem tudják szabályozni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 14:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Oda tudnak rá figyelni,de nem egészen tudatos. Képzelj el egy nôt férfi testben
2015. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

# 1/1 Időpont ma 14:35


Miután elképzeltük rögtön nevezzük is néven őket; transzexuálisok. A szexuális orientáció és a nemi identitás nem ugyanaz.

2015. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mint meleg, én nem affektálok. Nálam inkább az erős test beszéd van jelen, a hangsúlytozas is meg van gyakran, de ez mind magát jön.
2015. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
meleg férfiként irtózom a nőies,feminin melegektől ez engem is érdekelne ,h tudatos vagy ösztön szerű e ez a jelenség
2015. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A SZEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG egy nemi vonzalom. Ez azt jelenti, hogy kihez vonzódsz, nem az, hogy te minek érzed magad.

Miközben a NEMI IDENTITÁS abból áll, hogy miként látod magad a nemiség széles skáláján, illetve, miként fejezed ki magad. Ahogy a heteróknál, ez ugyan úgy a homóknál is megtalálható.

A két fogalom nem ugyan az.

Vannak pasisabb meleg pasik és vannak nőiesebb meleg pasik.

Vannak nőiesebb meleg csajok és vannak pasisabb meleg csajok.

Az, hogy valaki meleg, az nem befolyásolja a személy nemi identitását.


Az, hogy milyen frizurád van, miként öltözködsz, milyen a járásod, milyen hangsúllyal beszélsz, milyen nemű barátid vannak, ennek mind semmi köze ahhoz, hogy milyen nemhez vonzódsz inkább.

2015. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%
Én melegként nem hittem a sztereotípiákban, de egy hónapja bekerültem egy meleg közegbe, és ezek léteznek. Gyakran ezeket a puhább mozdulatokat, fura hangsúlyt magamon is észre veszem, pedig nem vagyok feminim.
2015. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen főnököm, kifejezetten ez az affektáló, nőt imitáló meleg fickó. Ez az egy tulajdonsága volt, amit nem bírtam elviselni (én nő vagyok), egyébként nagyon szeretetre méltó és jófej ember volt.
2022. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én (még a mai világban is azt vélve,névtelenül :) ) , Megfigyeltem magamon, hogy pl. ha valami aranyos állatot, dolgot látok videón (fajdkakas, nyuszi, tobzoska, egysejtű XD ), akkor bizony azt mondom: "Jajj, de ééédes!". És kész, ezzel le is lepleződtem, úgy veszem észre, én, hetero fétisisztaként, hogy a sorozat-kúrás, és a esztelen, mechanikus porig alázás, politika, foci-rajongás, autómánia, gyilkolás világából ha kiléptél, a te bélyeged a BUUUZZIIII!!! :) . Ez van, gyerekek, ez van a Homo Sapiens, vagyis elvileg Értelmes Ember génjeibe kódolva.
2023. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!