Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olyan létezik, hogy valakinek...

Olyan létezik, hogy valakinek abszolút nincs semmi szociális készsége? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

vallást alapít és ha sikeres akkor az ő nézőpontját fogja követni a többi.

a harcosok klubja c film jó példa erre.

ott a főszereplő szociális analfabéta,mentálisan sérült,plusz érzelmi nyomorék és mégis mikor próféta lesz követik rengetegen.

2015. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvinném egy állatmenhelyre, ahol az állatok gondozásával egy idő után elő jönne belőle a szociális érzékenység. Sok ilyen kisérlet volt már, aminek az eredménye sikeres volt.
2015. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 :D

#2 Szeretem az állatokat, de az embereket jó messzire kerülöm, ha tehetem, a gond az, hogy általában nem tehetem :(

2015. febr. 28. 20:19
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából arra szeretnék ötleteket, hogy hogyan illeszkedjek be egy kicsit. Mármint nem akarok haverkodni, vagy valami, csak néha annyira elhatárolódok az egész világtól, hogy amikor visszacsöppenek (suli), borzasztóan feszélyezve érzem magam, ha kérdeznek, fogalmam sincs általában, hogy hogy válaszoljak, ezért elkezdek mindenféle hülyeséget összehordani, ettől még jobban ideges leszek, és emiatt borzasztóan utálom sokszor magam. Ezeket a helyzeteket egyszerűen képtelen vagyok kezelni.

Ha meg egyedül vagyok, semmi bajom nincs, élem a kis világomat, és jól elvagyok.

2015. máj. 5. 02:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik... introvertált vagy, sok ilyen ember létezik még, én is ilyen vagyok.
2015. máj. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És te hogyan tudod kezelni? Teljesen olyan érzés sokszor, mintha földönkívüli lennék.
2015. máj. 5. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én suliba úgy kezeltem hogy volt 2 haverom és csak azokkal álltam szinte szóba, a többi embert teljesen figyelmen kívűl hagytam az osztályban, szinte sose beszéltem velük, most hogy nem járok már suliba, egyáltalán nem járok emberek közé, nem vagyok társasági ember, én nem tudok magamon változtatni sehogy, soha nem is voltam egy közvetlen ember. Szóval szerintem valahogy próbálj meg legalább 1-2 igaz barátot szerezni, nem tudom hogy milyen az osztályod ezért lehet hogy nagyon nehéz de ha nagyon nem jön/jött össze találni haverokat akkor válts sulit mert egyedül nem lehet kibírni.
2015. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!