Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 19 éves lány vagyok még soha...

19 éves lány vagyok még soha nem volt párkapcsolatom és most elkezdett udvarolni egy srác. Tisztára kétségbe vagyok esve. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi ilyenkor ennek a mente, hogy mit kell csinálni, hogyan zajlik egy ilyen beszélgetés... Honnan tudjam, hogy egyáltalán szerelmes vagyok-e belé??? Vagy, hogy mit érzek iránta. Ha rá gondolok zavarba jövök. ( még szűz vagyok). Mit kell tennem? Mi milyen sorrendben következik? Honnan tudhatom meg, hogy rendes-e?
2015. febr. 28. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Találkozzatok és beszélgessetek sokat. De ne legyen csók, ás szex semmiképpen. Várjatok néhány hónapot, hogy megismertétek egymást. Ennyi idő után kiderül, hogy milyen ember és szeretitek-e egymást.
2015. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Nekem sem volt még párkapcsolatom, szűz vagyok, de azért meg tudom állapítani, hogy valaki szimpatikus, tetszik-e. Ha úgy érzed szimpatikus akkor találkozzatok, ismerkedjetek össze aztán tudsz majd róla reális képet alkotni.
2015. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

tetszik neked?

mindig rá gondolsz?

mit csinálhat, hol lehet most?

nem tudod kiverni a fejedből?

érzed, hogy vele akarsz lenni?


ha minden kérdésre "igen" a válasz akkor szerelmes vagy belé

2015. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy történjenek a dolgok, nem kell beparázni! :)

Alig 2-3 hónapja én is így voltam.

Ismerd meg, találkozz vele, és alakulnak a dolgok.

Majd kiderül, hogy szerelmes tudsz-e lenni belé, és akár kapcsolat is lehet! :)

18L

2015. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy csináltam annak idején én is mint az előttem szóló 18 éves válaszadó.

18 múltam, soha nem volt pasim, aztán megismertem egy srácot akivel összehaverkodtunk. Egyszer egy séta alkalmával csak úgy reflexből, megfogta a kezemet (saját bevallása szerint nem tudja mi késztette rá, nem tervezte előre), én nem ellenkeztem, úgy döntöttem ússzunk az árral. A beszélgetés jön magától ha van közös témátok. Ha nincs akkor majdnem felesleges kínlódni.

Most 21 vagyok és még mindig tart a sráccal a kapcsolat, pedig ő 26 volt mikor összejöttünk. Hagyd, hogy megtörténjenek a dolgok, ne agyalj folyton. Érezd jól magad vele, hallgass a szívedre, aztán majd lesz ami lesz. Mondhatnám azt is, hogy menj fejjel a falnak, én is azt tettem és jól sült el :D

2015. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor sorjában:

Egy "ilyen" beszélgetés úgy zajlik, mint az összes többi. Ő mond valamit, te is mondasz valamit, aztán megint ő, aztán megint te és így tovább. Nem kell túlbonyolítani.

Onnan tudod, hogy szerelmes vagy... Honnan tudod, hogy fáj-e a fejed? Hát úgy, hogy érzed basszus! Ne parázz ezen, tudni fogod, ha beleszerettél. Hidd el, a hormonjaid/lelked/szellemed/ösztönöd (kinek mi tetszik) pontosan tudatni fogják veled, ha szerelmes vagy. (Amíg nem tudod, hogy mit érzel, amíg csak lehet, hogy szereted, vagy csak simán jól érzed magad vele NEM vagy szerelmes.)

A "mit kell tennem" és a "milyen sorrend" nagyjából egy kalap alá vehető. Egy szabály van: ne csinálj olyat, amit nem akarsz. Nincs rá tökéletes recept, minden ember és minden kapcsolat más. Csináljátok, ahogy jól esik. (Igen, azt is érezni fogod, ha valaminek már itt van, vagy még nincs itt az ideje. Tudom, hogy ez a sok "majd érzed" elég idegesítő, de tényleg így van.)

Azt, hogy rendes-e meg onnan tudod, hogy megismered. (Ezt ugye nem kell tovább ragozni? Úgy ismered meg, ahogy mindenki mást is megismertél: beszélgetés, találkák, odafigyelés, megértés.)

2015. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DJ Roland válasza:
17 vagyok és már volt 2 pár kapcsolatom és mi a smárolásal kezdtük az egyik legfontosabb dolog.
2015. aug. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Károly farkasok válasza:

Egyszerűen hagyod magad!

Javaslom ne beszélj félre, úgyis kiderül... Mostmár Mind1! Bármilyen gáznak gondolod magad akármi miatt hidd el vannak nálad jóval problémásabbak is.

Annyit még hozzá tennék hogy a mesebeli herceget hiába várod, sanszos hogy ez is csak sima béka. Vannak olyanok akik egész életükben keresik az igaz szerelmet és mégis egyedül öregszenek meg... Viszont ha nem teszel érte szinte biztos hogy nem is lesz...

Viszont most, ebben a helyzetben, a joizles és normaitas határain belül, amennyire lehet (mindenki dili legalább egy kicsit...) De annyi elég lesz így bevezetonek ha hagyod magad és ha olyan a helyzet jelét adod annak érthetően és minél világosabban.

2021. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!