Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok a srácok/férfiak, akik...

Azok a srácok/férfiak, akik görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy mindig szép nők legyenek körülöttük, voltaképpen milyen lelki szükségletet vagy hiányt akarnak pótolni magukban?

Figyelt kérdés
Olyan srácokra gondolok itt főleg, akik csak szép lányokkal akarnak barátkozni és beszélgetni, még haveri szinten is, ugyanakkor nem érdekli a szép lány egészsége, tip-top kinézete, csak a mellek és combok.

2014. jan. 29. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy semmit, egyszerűen nekik ez a fontos és kész. Nem is várnak mást csak jó cickókat és combokat.

A legtöbb embernek nem csak ez számít, de én nem nézem le azt sem, akinek kizárólag ez. Ha ő úgy boldog, hogy van egy nagy mellű, szép lábú barátnője, akkor ki vagyok én, hogy ebbe beleszóljak?

2014. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy sekélyesség...
2014. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra vágynak, hogy mások irigykedve nézzenek rájuk.
2014. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel próbálja önmagában és a többiek előtt a férfit erősíteni, mert tisztában van vele, hogy mit férfi csak átlagos. Viszont szüksége van arra, hogy a kívülállók akik őt nem ismerik azt higgyék, hogy maximálisan az.Ez a típus kifelé él, a befelé lévő élete:kudarc és vereség. Valószínűleg rendszeresen alázzák verbálisan és fizikálisan is.
2014. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfi számára a nő csak színpadi kellék, ezért panaszkodnak a partnerei, hogy hónapokig, rendszerint évekig nem nyúl hozzájuk, mert nincs feléjük érzése(mint férfi-nő)Partnerei rendszerint teljesen kikészülve, a nőiességüktől megfosztva élik mellette életüket. Egy nőhöz képes fizikálisan és szexuálisan kötődni, melyre ha nincs lehetősége, akkor hűtlenné válik, és alkalmi kapcsolatokat szerez, melyek ideig-óráig tudják magányát feledtetni, de hozzájuk sem képes érzelmileg kötődni. A család is csak kifelé szükséges színpadi kelléket jelent számára, kivéve a gyerekét.
2014. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi értelmes válaszaitokat, elgondolkodtatóak ...
2014. jan. 29. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy nem érdekli a szép lány kinézete, csak a mellek és combok az eléggé paradoxon :D Na meg így relatív ez hogy mi a szép, mert egy pár melltől senki nem lesz az.


De amúgy, a szép lányos résznél egyet értek a fentebb író azon véleményével, hogy átlagos/rondább emberek szeretnek kifejezetten szép párt maguknak. A sérelmes része is igaz általában, én is sok sérelmet kaptam az életben. Pont ezek miatt baromi jó érzés, és sok önbizalmat ad úgy végigmenni az utcán, hogy megnézik a barátnőm, idegenek dicsérik. De ettől függetlenül messze nem csak a külseje számít, de szerintem ezzel bárki így lenne, hogy akkor lenne a legboldogabb ha a barátnője értelmes csaj, és még baromi jól is kinéz mellé.


De én mondjuk főként az átlagos, csúnya lányoknál tapasztalom ezt hogy tipikusan a szőke herceget várják fehér lovon, és szóba sem állnak veled ha nem vagy 10/10-es. Bezzeg ha olyan pasit látnak azonnal megy a nyálcsorgatás, meg kb összeverekednek érte.

2014. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sokszor csak egy ölelésre vágyom, de nagyon. Csak nyilván ez is nyomulásnak számít és kiéhezett kan vagyok ha ilyet akarok.
2014. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!