Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet a haverokkal lógni/b...

Mit lehet a haverokkal lógni/beszélgetni vagy hogy lehet egyáltalán összehaverkodni valakivel?

Figyelt kérdés

Ha valakit kérdezek hogy mit csinál a szabadidejében, mond 1-2 dolog de, mindegyiknél ott van a "lógok a haverjaimmal" dolog.

Én viszonylag sok mindet szoktam (rajz, gitár, lol, vers. etc...)

De ilyet hogy haverokkal lógni..

Pedig szeretnék, csak nemtudom. Ha vagyok egy társaságba a többeik tök jól elvennak, én meg unatkozom. Mit kell csinálni? Miről lehet egyáltalán beszélgetni a másikkal?

Mindenki olyan jól elvan általában, valahogy mindig van beszéld témájuk, de nekem sose jut eszembe semmi.


És mellesleg hogy lehet haverkoni valakivel?

Alapból félős vagyok és nem igazán merek oda menni senkihez. "Mivel nem akarom zavarni, meg úgy se érdeklem."

Ez ellen lehet tenni valamit?

Normális emberek hogy vannak ezzel?



18/f



2015. márc. 6. 10:57
 1/2 schocko ***** válasza:
Keress egy csajt...
2015. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, a csajozzással nincs baj.. mármint facen. Ha egy napot beszélgetünk, többnyire már megy élőbe.. de alapból élőbe kezdeni .. nem is értem hogy mer oda menni egy lányhoz egy fiú.
2015. márc. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!