Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti miről szoktatok beszélgetni...

Ti miről szoktatok beszélgetni a barátaitokkal/haverjaitokkal?

Figyelt kérdés
én nem igazán vagyok társasági ember, csak néhány barátom van, igaz velük legjobb barátok vagyunk, de még így is, rengetegszer van kínos csönd a beszélgetéseinknél. elmondjuk hogyan telt az előző nap, de azután kifogyunk a beszélgetős ötletekből. de amint nézem a társaságibb osztálytársaimat, ők mindig tudnak egymással valamiről beszélgetni kínos csönd nélkül. ti mit gondoltok erről, és ti hogy szoktatok beszélgetni hogy ne legyen kínos csönd?
2015. febr. 15. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Közös érdeklődés (azzal kapcsolatos témák), különböző események a világban, egymás gondolkodása különböző témákban.
2015. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenrol. Akiket szeretek, azokkal bármikor bármiről,. De ha csend van, az sem kínos csend. Nem kell hogy 0-24ben beszélgessünk. A lényeg hogy egyutt.
2015. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én főleg skypeon beszélgetek haverommal napi 2-8 órát naponta...néha van, hogy kimarad a beszélgetés...


munka, barátok, család, játékok...


én (szakmám szerint)webfejlesztő + (autodidakta módon tanult)programozó vagyok...van grafikus végzettségem is...a legjobb barátom főleg a grafikát szereti amit én utálok...de pl munka terén (ő a designer én a programozó) ez hasznosul...egy csomót tudunk arról is beszélni ki mit hogyan miért képzel el...játékbeli élmény, új ötletek, fontos dolgok...családban mi a helyzet, párkapcsolat terén mi a helyzet, neki suliban, nekem melóhelyen mi a helyzet...vagy épp valami aktuális dolog...mindig van valami téma...nálunk amikor vége 1-1 témának (vagy épp a téma közepébe vágva) akkor jön a vélemény kérdezés valamiről, esetleg tervek elmesélése, élmények elmesélése..."kínos csönd"-re hasonító csönd akkor van amikor az egyikünk nagyon belemerül a munkába/játékba/videóba......de általában a másiknak akkor is van kérdése/mondani valója...

2015. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2015. febr. 16. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!