Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, nektek bejönne egy...

Fiúk, nektek bejönne egy ilyen csaj?

Figyelt kérdés
Mondták már, hogy pozitív kisugárzású vagyok, sokat vagyok boldog, sokat mosolygok. Szeretek komolyabb témákról beszélni, viszont nem öltözködöm kihívóan, inkább csak csinosan. Hosszú barna hajam van, szemüveg, alkatom átlagos (92 mell, 75 derék, 97 csípő; 163 cm magas, 63 kg). Kevés fiúval barátkoztam, mert egy kicsit félénk vagyok velük kapcsolatban, viszont mostanában egyre több fiúval beszélek, egyre jobban fel tudok oldódni a társaságukban, és nevetek is velük. Sok barátom van, és úgy érzem, hogy nem vagyok előítéletes, és szerintem okos is vagyok és az önbizalmam egyre nagyobb. :) Köszi előre is a válaszokat ☺

2015. márc. 10. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"...és szerintem okos is vagyok és az önbizalmam egyre nagyobb. :)"

A valóban okos ember tisztában van azzal, hogy milyen keveset tud... (folytasd magadban, ne nekem kelljen leírnom!)

2015. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ez attól függ. nem tudom a méreteid alapján elképzelni mégis milyen vagy úgyhogy az lényegtelen. az a része, hogy sokszor mosolyogsz az egész imponáló viszont. mondjuk a hosszú hajtól eltekintve olyannak írtad le magad mint az exem :D
2015. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon nem vagy szimpatikus
2015. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bejönne:D 16f
2015. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Képet küldhetnél privibe.Szerintem be.15F
2015. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!