Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek bejönne az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek bejönne az a csaj, akinek ilyen a facebookos profilképe?

Figyelt kérdés
A balcsi parton ül estefelé egy mólón törökülésben, mögötte egy hattyú úszik el, ő meg a hattyút nézi. Visszafogottan van öltözve, farmer, póló meg kardigán. Milyen lehet az ilyen csaj?

2014. okt. 4. 03:48
 1/4 anonim ***** válasza:
visszafogott lehet
2014. okt. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
100%
Hát tudod ez alapján is elég sok minden lehet. Szerencsére egy Facebook kép kevés hogy jellemezzen valakit, csak azzal együtt van értelme értékelni, hogy egyébként milyen ember. Ez alapján lehet kedves, csendes, művészlélek lány is, vagy "nezzetek ide milyen költői vagyok" attention whore. Szóval ha a kép illik a személyiségéhez, akkor szerintem tök jó, szimpatikus lenne a lány.
2014. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom neked őszintén, a legkevésbé sem érdekel, milyen profilképe van valakinek fészbukon. Nem egy profilképpel akarok megismerkedni, hanem egy emberrel.


Az azonban kimondottan taszít, ha valaki annyira ostoba, sötét és szűklátókörű, hogy azt gondolja, ez alapján fogom őt megítélni.

2014. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a #3-as írja. Senkit se ítélek meg 1 profilkép alapján.

Sőt, éppen emiatt a FB-on pózolós "divat" miatt nekem egy furán kinéző állat feje a profilképem, ami viccesen néz a kamerába (azt kifejezendő, h mennyire teszek az egészre; amúgy nem is tudom hány éve töltöttem fel utoljára képet). A FB-n is csak azért vagyok fent, mert pár ismerősömmel azon szoktam chatelni, mióta megszűnt az MSN.


Továbbá, a szörnyű igazság az, hogy mi férfiak magát a lányt/nőt nézzük. Vagyis egy csúnyácska lány pózolhat akárhogy és akárhol, akkor se fog tetszeni, míg egy szép lány állhat egy fehér fal előtt, akkor is tetszeni fog.

2014. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!