Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatóak leszbikus...

Hol találhatóak leszbikus közösségek, haveri/baráti körök Kecskeméten?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Barátkozás férfival nem érdekel?
2015. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én se tudom.De mért teszel fel ilyen kérdést?
2015. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakon keresgélj, ismerkedj. Szerintem biztos, hogy találni fogsz. Ha szerencséd van itt is ír majd valaki.
2015. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Aham.Amugy télleg itt is lehet ismerkedni.Jelenleg 5 fiu probálkozik nálam.KOMOLY!!4
2015. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oookéé... Köszönöm a 3-mas válaszolónak
2015. márc. 20. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
első válaszoló, te retard vagy? ennyire leszarod, mi volt a kérdés?
2015. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, feladom. Itt ilyet nem lehet. Egyszer már ellőttem az online próbálok ismerkedni című történetet. Akkor bejött. Úgy tűnik ennyi volt..
2015. márc. 28. 23:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak leszbikusként nehéz az ismerkedés, heteróként is. Főleg, ha Kecskemét környékén laksz és ezen az oldalon próbálsz ismerkedni. Itt nagyon kevés kecskeméti van. Régebben ugrottam minden ismerkedős kérdésre, manapság már csak kevésre, mert itt tényleg nincs értelme ismerkedni. Budapestiként jobb esélyeid lennének, de nem szaporítom a szót. #1-es.
2015. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tapasztaltam, hogy van itt mindenféle ember. Persze megcáfolni nem tudom az állításod. Sok leszbikusról tudok csak Kecskeméten és környékén. De csak látásból és hallomásból. A probléma ugye az, hogy teljesen random, idegenként nem mehetek csak úgy oda az első leszbikusnak kinéző lányhoz, hogy heló szia. Szervezet meleg élet meg nincs. Ebből a szempontból talán tényleg szerencsésebb Pest, de nem kizárandó, hogy Kecskeméten is sokan vannak. Csak hogy ehhez valami spontán csoda kell, hogy ráleljek
2015. márc. 29. 00:41
 10/10 Oihp válasza:
Ez a "nem mehetek oda az első leszbikusnak kinéző lányhoz, hogy heló szia" nem teljesen igaz :D Én elkezdtem beszélgetni élőben egy lánnyal, mert működik a gaydarom és látszott rajta, hogy nem teljesen hetero, majd két hét beszélgetés után elsétált mellettünk egy csaj én meg gondolkozás nélkül rávágtam, hogy de jó segge van. Furán nézett rám, majd közöltem vele, hogy meleg vagyok, ő elmondta, hogy ő bi, és rá pár hétre össze is jöttünk. Ez volt egy fél éve, azóta együtt vagyunk. Tehát, de, jó ötlet elkezdeni beszélne egy random leszbikusnak kinéző lánnyal :D
2016. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!