Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy egy baba kap a szüleitől egy játék babát?

Figyelt kérdés
Van olyan is, amikor terhes babát kap. Vagyis a babánál van egy baba, amiben van egy baba...

2015. márc. 15. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát...
2015. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem mindig is taszítottak a babák. Emberi alakra formált élettelen tárgyak.

Egy plüssállat milliószor aranyosabb.


Amúgy meg azért, mert a kislány látja, hogy az anyukája tolja a babát, meg ölébe veszi stb...

És mivel nem akarnak egy csecsemőt rábízni egy 6 évesre, inkább vesznek neki egy műanyagbabát.

2015. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez més semmi, egy ismerősömék vettek babát a kislányuknak és kiderült, hogy travi baba. kislánynak vették, de fütyije volt. o.O
2015. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A baba egy játékszer. Lányoknak És fiúknak.

Ez azért bevett szokás, hogy tanítsák a gyereket (ha nem is tudatosan) a szülőségre. Így próbálgatja, mit lehet, mit nem, mit kéne csinálni. Egyesek azt mondják, létezik (anyai) ösztön. De nem. Nem létezik. Mindent tanulunk - játékok által, mesékből, filmekből, reklámokból, újságokból, könyvekből, és nem utolsó sorban a szüleinktől.

2015. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég szomorú szerintem. De ez csak az én véleményem.
2015. márc. 15. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Mi szomorú?
2015. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a beskatulyázás
2015. márc. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!